48
MEHĀNIKAS INŽENIERIS
AERODIUM Technologies

PIEVIENOJIES AERODIUM INŽENIERU KOMANDAI!

AERODIUM Technologies ir viens no pasaulē vadošajiem vertikālo vēja tuneļu ražotājiem. Mēs strādājam pie unikāliem projektiem un unikāliem inženiertehniskiem izaicinājumiem. Mūsu klienti ir pasaules vadošās kompānijas un zīmoli (Disney, Red Bull, Universal, Marvel, Paramount Pictures u.c.). Mēs ik dienu projektējam, ražojam, uzstādām un apkalpojam vēja tuneļus šovbiznesam, sportam un militārajām vajadzībām visā pasaulē.

DARBA PIENĀKUMI:

  • uzņemties atbildību par produktu pilnu dzīves ciklu - no koncepta līdz uzstādīšanai objektā;
  • izvērtēt ražošanas izmaksas projektēšanas laikā;
  • Izstrādāt:
    • konceptuālus risinājumus sarežģītām konstrukcijām;
    • tērauda konstrukcijas un to mezglu detalizāciju;
    • virpotas/frēzētas alumīnija detaļas;
    • kompozītmateriālu detaļas;
    • ražošanas prasībām atbilstošus 3D modeļus Solidworks vidē;
    • ISO standartiem atbilstošus ražošanas rasējumus Solidworks un Autocad vidē.

PRASĪBAS:

  • augstākā izglītība mehānikas, mehatronikas vai līdzvērtīgās inženierzinātņu specialitātēs;
  • vismaz 2 gadu pieredze projektēšanas inženiera pozīcijā darbā ar metinātām/skrūvētām tērauda un alumīnija konstrukcijām;
  • pieredze darbā ar 3D projektēšanas programmām (vēlams, Solidworks);
  • spēja plānot savu laiku un patstāvīgi veikt uzdotos darbus noteiktajos termiņos;
  • latviešu un angļu valodas zināšanas;
  • kā priekšrocības tiks uzskatītas:
    • pieredze darbā metālapstrādes uzņēmumā;
    • pieredze paša projektēto izstrādājumu montāžā;
    • izgudrojumi un/vai patenti;
    • tehniskā angļu valoda.

PIEDĀVĀJAM:

  • darbu uzņēmumā, kas pilda cilvēka mūžseno sapni par lidošanu;
  • darbu ar pasaules līmeņa uzņēmumiem un pieredzi, strādājot starptautiskā vidē;
  • pieredzi un izaicinājumus darbā ar unikāliem pasaules mēroga projektiem;
  • iespēju doties komandējumos (projekti ASV, Ķīnā, Spānijā, Dienvidkorejā, Kuveitā, Bahreinā u.c.);
  • draudzīgu, saliedētu, profesionālu kolektīvu un sakārtotu “premium” klases darba vidi;
  • atalgojumu atbilstoši prasmēm un pieredzei (1400-3000 EUR bruto);
  • darba vieta Rīgā.

Aicinām pieteikties arī “Freelance" inženierus uz projekta laiku, norādot to pieteikumā un pievienojot savu darbu portfolio.

Lūdzam iesniegt CV un motivācijas vēstuli sadaļā 'pieteikties' līdz š.g. 15. martam.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400 - 3000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Lomonosova iela 6

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 AutoCAD SolidWorks

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Kontaktpersona
Aerodium Technologies
254 000 10

Uzņēmuma mājaslapahttp://aerodium.technology