49
VOLDEMĀRS SIA
BIROJA VADĪTĀJS/-A

Papildu informācija

Darba pienākumi:

  • Biroja ikdienas darba organizēšana, ienākošo zvanu, e-pastu administrēšana
  • Lietvedības kārtošana un dokumentu, korespondences reģistrācija, vēstuļu sastādīšana un nosūtīšana
  • Sanāksmju plānošana un informācijas aprites nodrošināšana
  • Asistēšana uzņēmuma vadībai un kolēģiem
  • Ņemt dalību dažādu uzņēmuma ārpusdarba pasākumu organizēšanā.
  • Citu vadības doto uzdevumu veikšana.

Prasības:

  • Vēlama pieredze lietveža, biroja administratora darbā vai pieredze ar lielu dokumentu apjomu
  • Vēlama  izglītība ne zemāka par vidējo,
  • Teicamas latviešu un krievu valodu zināšanas, kā arī angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī
  • Patstāvība un atbildības sajūta, labas komunikācijas prasmes
  • Spēja patstāvīgi plānot savu darba laiku un iekļauties noteiktajos termiņos
  • Precizitāte, loģiskā domāšana, atbildīga attieksme pret darbu
  • MS Office (MS Word, MS Excel) un OpenOffice prasmes lietotāja līmenī

Piedāvājam:

  • Dinamisku un atbildīgu darbu komandā,
  • Stabilu un regulāru atalgojumu EUR 1150,- (bruto),
  • Veselības apdrošināšanu – pēc pirmā nostrādātā gada.
  • Sociālās garantijas un apmaksātu atvaļinājumu pilnā apjomā.
  • Darba vietu Rīgā, Skaistkalnes ielā 3, mūsdienu prasībām labiekārtotā darba vidē,
  • Iespēju piedālīties uzņēmuma saliedēšanas pasākumos gan aktīvi sportojot, gan arī izbaudot atpūtu kopā ar kolēģiem,
  • Atbalstām iespējas mācīties un pilnveidot profesionālo pieredzi un kvalifikāciju

Sūti savu CV un pieteikuma vēstuli  ar  norādi “Biroja vadītājs”, spiežot pogu “Pieteikties”.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1150

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Danuta Valpētere
67614900

SIA „VOLDEMĀRS” - finansiāli spēcīga, stabila un neatkarīga kompānija. Plašais sadarbības partneru un klientu tīkls Latvijā, Baltijā, Eiropā un Āzijā, 150 darbinieku liela komanda, progresīvas IT sistēmas, jaunākās tehonloģijas un lielisks klientu apkalpošanas serviss ir pierādījums tam, ka esam kļuvuši par vienu no vadošiem uzņēmumiem nozarēs, kuras pārstāvam tirgū.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.valdo.lv

Tev varētu interesēt arī:

Ārvalstu studentu uzņemšanas un ieceļošanas speciālists/-e
RĪGAS TEHNISKĀ UNIVERSITĀTE
Rīga
€ 1518 – 1518
Beigu termiņš: 19.04.2024
Biroja administratori/-u
Reaton
Rīga
€ 1200
Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 18.05.2024