67
Constra SIA
PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS/-E
Constra SIA
Constra SIA

Constra SIA

Sakarā ar produktu klāsta paplašināšanu, aicinām komandā

PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTU

Galvenie darba pienākumi:

Organizēt būvmateriālu iepirkšanu un to piegādi klientiem.
Aktīvi uzturēt un veidot jaunu tirdzniecības produktu izplatīšanu tirgū.
Aktīvi veidot jaunu sadarbību ar esošajiem klientiem un ražotājiem.
Aktīvi meklēt jaunus klientus un būvmateriālu ražotājus, veidojot kvalitatīvu un ilglaicīgu sadarbību.
Rast vispiemērotākos risinājumus klientiem, nodrošināt kvalitatīvu un ātru pasūtījumu izpildi.
Sagatavot piedāvājumus un slēgt līgumus ar klientiem, piegādātājiem, ražotājiem.

Prasības kandidātam:

Būt aktīvam pārdošanas speciālistam ar izcilām komunikācijas un pārdošanas prasmēm.
Augsta atbildības sajūta, precizitāte un orientācija uz uzņēmuma mērķu sasniegšanu.
Teicamas latviešu, labas krievu un angļu valodas zināšanas.
Spēja strādāt patstāvīgi un sadarboties ar kolēģiem mērķu sasniegšanā.
Labas prasmes darbā ar MS Office un interneta vidē.
Iepriekšēja pieredze par būvmateriālu izmantošanu un pielietošanu. (*).
Iepriekšēja pieredze aktīvajā pārdošanā vai aktīvajā būvmateriālu pārdošanā (*).
Iepriekšēja pieredze un spējas lasīt dažādu būvprojektu dokumentāciju. (*).

B kategorijas autovadītāja apliecība.

Ja atbilsti kandidātu prasībām un esi aktīvais pārdevējs, mēs esam gatavi piedāvāt:

Tev zināšanas un konsultācijas, kā arī apmācīt Tevi par būvmateriālu pārdošanas specifiku.
Darbu vienā no vadošajiem ceļu un citu būvmateriālu tirdzniecības uzņēmumiem.
Darbu nelielā, bet atsaucīgā un izpalīdzīgā kolektīvā.
Stabilu pamata atalgojumu Bruto 900 – 2100 EUR, kā arī piemaksas par tirdzniecības rezultātu sasniegšanu.
Darba vietu Ikšķilē.

* Tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 900 - 2100

Atrašanās vieta

    Latvija
    Ikšķile

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Constra SIA

Uzņēmuma mājaslapahttp://constra.lv