60
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Juridiskā departamenta Juridiskā nodrošinājuma nodaļas valsts pārvaldes juriskonsults

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra izsludina konkursu uz
Juridiskā departamenta Juridiskā nodrošinājuma nodaļas
valsts pārvaldes juriskonsulta
ierēdņa amata vietu uz noteiktu laiku
(līdz 2022.gada 30.aprīlim)

LIAA aicina darbinieku, kura galvenais uzdevums būs sniegt juridisko atbalstu LIAA administratīvās darbības nodrošināšanai.

Piedāvājam

• Interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā.
• Profesionālās pilnveides iespējas, piedaloties un apmeklējot LIAA organizētos pasākumus (semināri, konferences, tīklošanās, u.c.).
• Mēnešalgu no 940,00 EUR līdz 1287,00 EUR, atbilstoši noteiktajai kvalifikācijas kategorijai un profesionālajai pieredzei attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā.
• Papildatvaļinājumu, papildu brīvdienas, atvaļinājuma pabalstu un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, veselības apdrošināšanu (pēc nostrādāta 1 mēneša).
• Labus darba apstākļus un darba izpildes vietu Rīgas centrā.

Galvenie amata pienākumi

• Organizēt un vadīt LIAA darbības nodrošināšanai nepieciešamos iepirkumus.
• Izstrādāt dažāda rakstura līgumus (saimnieciskos, sadarbības, līdzdarbības u.c.).
• Konsultēt LIAA darbiniekus jautājumos, kas skar LIAA darbības tiesisko nodrošinājumu.
• Izstrādāt iekšējos normatīvos aktus un izvērtēt citu LIAA struktūrvienību sagatavotos iekšējo normatīvo aktu projektus.
• Izstrādāt dažāda rakstura dokumentu projektus un veikt citu LIAA darbinieku sagatavoto dokumentu tiesiskuma papildpārbaudi.
• Sagatavot nepieciešamos dokumentus tiesvedību procesos, tai skaitā prasības pieteikumus, paskaidrojumus, apelācijas un kasācijas sūdzības, izpildu dokumentus, un pārstāvēt LIAA tiesvedību procesos.

Prasības pretendentiem

• Atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām.
• Augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnēs.
• Vēlama amata pienākumu izpildei atbilstoša profesionālā pieredze administratīvu aktu, līgumu u.c. juridisku dokumentu sagatavošanā.
• Zināšanas par valsts pārvaldi, administratīvo procesu un publiskos iepirkumus regulējošajiem normatīvajiem aktiem.
• Izpratne par uzņēmējdarbību regulējošajiem tiesību aktiem.
• Teicamas latviešu valodas zināšanas.
• Labas angļu valodas zināšanas (lasīt, runāt, rakstīt).
• Spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu un risināt problēmsituācijas.
• Prasme izvērtēt prioritātes, plānot un organizēt darbu izpildi noteiktā termiņā.
• Komunikabilitāte, precizitāte, augsta atbildības sajūta un spēja strādāt komandā.

Pretendentiem/-ēm pieteikties līdz 2021.gada 3.martam pieteikuma vēstuli, CV, izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas nosūtot sadaļā "pieteikties", ar norādi “Valsts pārvaldes juriskonsults (JNN)” vai nosūtot pa pastu LIAA Personāla vadības nodaļai Pērses ielā 2, Rīgā, LV-1442, vai iesniedzot personīgi.
Pretendentu iesniegtajos pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlases norisi, atbilstoši ”Personas datu apstrādes principi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras amatu pretendentu atlasei” (publicēti LIAA mājas lapā, turpmāk – Datu apstrādes principi atlasei). Iesniedzot pieteikumu, pretendents apliecina, ka ir iepazinies ar Datu apstrādes principiem atlasei.
Pretendentiem, kuri izglītību ieguvuši ārvalstīs, lūdzam pievienot dokumentu par tās akadēmisko atzīšanu Latvijā.
Piesakot savu kandidatūru vakantajam valsts civildienesta ierēdņa amatam, pretendents apliecina, ka atbilst Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām.
Informējam, ka pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas pirmajā kārtā, sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas otrajai kārtai.
Tālruņi uzziņām – 68801488, 67039407, 67039403.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 940 - 1287

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
68801488

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ir ekonomikas ministra pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde.

LIAA ir dibināta 1993. gadā kā bezpeļņas organizācija valsts akciju sabiedrība "Latvijas Attīstības aģentūra". LIAA pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs – sākot ar informāciju par uzņēmējdarbības uzsākšanu, dažādām valsts atbalsta programmām un finansējuma piesaistes iespējām, un ...

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.liaa.gov.lv