20
Jauniela 25/29 SIA
Viesu uzņemšanas administrators

PRASĪBAS:

komunikabilitāte, augsta atbildības sajūta, godīgums, spēja strādāt patstāvīgi un komandā, izpratne par klientu augsta līmeņa apkalpošanas standartiem, noturība stresa situācijās. Ļoti labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas Iepriekšēja darba pieredze viesnīcu jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.

GALVENIE PIENĀKUMI:

Reģistrēt un apkalpot viesnīcas viesus, sniegt izsmeļošu informāciju par viesnīcas pakalpojumiem mutiski un rakstiski, pieņemt maksājumus, nodrošināt viesnīcas standartiem atbilstošu augstu apkalpošanas līmeni.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

Darbu stabilā uzņēmumā, sociālās garantijas, teicamus darba apstākļus, stabilu atalgojumu.

Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 4.5

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilnas slodzes maiņu darbs

Jūgendstila arhitektūras piemineklī pašā Vecrīgas sirdī, klusā, gleznainā ieliņā blakus Rīgas Domam un piecu minūšu gājienā no Latvijas Nacionālās operas, koncertzālēm un muzejiem, jūs gaida viesnīca NEIBURGS: vēsturiskā mantojuma un mūsdienīga dizaina apvienojums, plaši un gaiši apartamenti, ērtas vannas istabas, lieliski vecpilsētas skati, ērtības, laipnība un viesmīlība, kā arī viens no pilsētas iedzīvotāju iecienītākajiem restorāniem NEIBURGS.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.neiburgs.com