71
Chemical Technologies SIA
LABORANTS/-E

SIA “Chemical Technologies” nodarbojas ar ķīmisko produktu ražošanu un starptautisku tirdzniecību.
Uzņēmuma galvenā darbība ir visu veidu tapešu, keramikas preču, iesaiņojumu materiālu, dekoratīvo elementu izejvielu izstrādāšana, ražošana un tirgošana.

Piedāvājamā pozīcija: LABORANTS/-E

Darba pienākumi:

• Ienākošās un izejošās produkcijas kvalitātes kontrole laboratorijas apstākļos, darbs ar
laboratorijas aprīkojumu un iekārtām
• Jauno produktu prezentācijas materiāla izveide
• Produkcijas paraugu sagatavošana un reģistrācija

Prasības kandidātiem:

• Uzmanība, atbildība
• Vēlme mācīties
• Ieinteresētība darba procesos

Piedāvājam:

• Darbu stabilā uzņēmumā
• Konkurētspējīgu atalgojumu
• Sociālās garantijas
• Atsaucīgus kolēģus
• Izaugsmes iespējas

Darba vieta: Ūdens iela 16, K2, Rīga, LV-1007
Lūdzu CV sūtīt sadaļā "pieteikties".
Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks virzīti uz otro atlases kārtu.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 700 - 1000

Papildu informācija: Veselības apdrošināšana Nelaimes gadījumu apdrošināšana

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Ūdens iela 16, K2

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
SIA Chemical Technologies

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.chem-technologies.com