9
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola „RISEBA” SIA
Studiju kvalitātes administrators/-e

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola “RISEBA”
(SIA „Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola „RISEBA””, Vienotais reģ.nr. 40003090010)
izsludina konkursu uz

Studiju kvalitātes administratora
amatu

Darba pienākumi:

Studiju kursu materiālu kvalitātes uzraudzība Moodle vidē:
- Studiju kursu materiālu atbilstības pārbaude saskaņā ar minimālajām prasībām;
- Studiju kursu materiālu modificēšana, saskaņojot ar mācībspēku;
- Moodle vides iestatījumu maiņa, saskaņojot ar mācībspēku;
- Studiju kursu materiālu atbilstības datubāzes uzturēšana.
Atbalsta un informācijas sniegšana mācībspēkiem:
- konsultēt un informēt mācībspēkus par Moodle vides izmantošanu u.c. e-studiju tehnoloģijām;
- palīdzība mācībspēkiem ievietot materiālus Moodle vidē;
- mācību organizēšana un vadīšana par Moodle izmantošanu u.c. e-studiju tehnoloģijām.
Piedalīties procedūru (kārtību, nolikumu u.tml.) izstrādē, tajā skaitā to grafiskā ilustrēšanā.
Gatavot nepieciešamās atskaites, pārskatus u.c. dokumentus, kā arī veikt citus uzdevumus augstskolas kvalitātes vadības sistēmas uzturēšanai un pilnveidei.

Prasības pretendentiem:

- augstākā izglītība – vēlams maģistra grāds (vēlams e-studiju tehnoloģijās);
- valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē, ļoti labas angļu un krievu valodas zināšanas (vismaz B2 līmenī);
- ļoti labas datora lietošanas prasmes (MsOffice (t.sk. Excel, Visio), Internets, Moodle u.c. e-studiju tehnoloģijas);
- vēlamas zināšanas un izpratne par studiju procesiem;
- vēlamā pieredze izglītības jomā;
- spēja strādāt patstāvīgi un komandā, organizēt savu darbu un noteikt prioritātes;
- ļoti labas komunikācijas un sadarbības prasmes, atbildīgums.

Piedāvājam:

- interesantu, radošu un aktīvu darbu multikulturālajā vidē vienā no lielākajām Latvijas
privātajām augstskolām;
- pozitīvu un dinamisku darba vidi;
- atalgojumu mēnesī (bruto): 500 EUR par nepilnu slodzi;
- iespēja strādāt nepilnu slodzi;
- sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
- iespējas profesionāli pilnveidoties;
- izaugsmes iespējas.

Darba laiks: 0.5 slodze
Darba vieta: Rīgā

Amata vietas pretendentiem lūdzam līdz 2021. gada 10.martam (ieskaitot) sūtīt motivācijas vēstuli un darba gājuma aprakstu (Curriculum Vitae) Europass formātā, tālrunis informācijai 25619757.
Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kas tiks aicināti uz darba interviju.

Informācija par personas datu apstrādi
Informējam, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu Jūsu piemērotību amatam. Piesakoties izsludinātajam amatam, Jūs apliecināt, ka iepazināties ar Amata kandidātu personas datu apstrādes noteikumiem, kas atrodas šeit: http://doc.riseba.lv/dp/d3.pdf

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Meža iela 3

Darba veids

  • Nepilna slodze
25619757

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.riseba.lv/

Tev varētu interesēt arī:

Eksperte/-s
Nodibinājums Akadēmiskās informācijas centrs
Rīga
€ 1600
Beigu termiņš: 22.04.2024
Psihologs/-ģe uz 0,5 slodzi
RĪGAS TEHNISKĀ UNIVERSITĀTE
Liepāja
€ 1074 – 1074
Beigu termiņš: 25.04.2024
Vecākais grāmatvedības asistents/-e
Grant Thornton Baltic SIA
Rīga
€ 1400 – 1600
Beigu termiņš: 19.04.2024