43
Ditech distribution SIA
Datu ievades operators/ Oператор ввода данных

SIA „GTCL BALTIC” ir sadzīves tehnikas ražošanas un rūpniecības preču vairumtirdzniecības uzņēmums kurš darbojas jau no 1999. gada. Uzņēmums strādā ar vadošiem veikalu tīkliem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā tā arī Eiropā.
Meklē kandidātu – Datu ievades operatora amatam.

No pretendenta sagaidām:

• Pieredze datu ievades operatora amatā – obligāta.
• Pieredze darbā ar Microsoft Navision programmu – obligāta
• Teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas - obligātas
• Spēju ātri rast risinājumus sarežģītās situācijās, kā arī pielāgoties ātri mainīgai tirgus
situācijai;
• Obligātas datora prasmes, spēja pielietot: Microsoft Office ( tabulu, diagrammu, tekstu,
bilžu veidošanu), PDF failu apstrāde.
• Labas komunikācijas spējas
• Uz rezultātu orientēta personība

Pienākumos ietilpst:

• Piegādes dokumentu noformēšana un izrakstīšana: Invoice, CMR un taml.
• Regulāra datu ievade.
• Sistematizēts darbs pie datora un telefona.
• Piegāžu grafika plānošana – kontrolēšana.
• Regulāra e-pastu sagatavošana, noformēšana un to izsūtīšana.

Mēs piedāvājam:

• Intresantu darbu strauji augošā uzņēmumā.
• Atalgojums 1500 eiro (bruto)
• Datornodrošinājumu un apmācību
• Saliedētu darba kolektīvu un kolēģu atbalstu darba procesā
• Patlaban darbs atrodas Piedrujas iela 7, bet tuvākajā laika plānota pārvākšanās uz
GREEN PARK Lidosta, Dzirnieku iela 24, Marupe.

CV un motivācijas vēstuli ar norādi “datu ievades operators” sūtīt sadaļā "pieteikties".

Mēs sazināmies ar kandidātiem, kas būs nokļuvuši 1.atlases kārtā!

SIA "GTCL BALTIC" – предприятие, работающее с 1999 года по производству и оптовой торговле бытовой техники и хозтоваров. Компания работает с ведущими сетями магазинов как в Латвии, так и за рубежом.
Ищет кандидата на должность Оператора ввода данных.

От кандидата ожидаем:

• Опыт работы оператором ввода данных - обязательно.
• Опыт работы с Microsoft Navision – требуется обязательно.
• Отличное знание латышского, русского и английского языков - обязательно.
• Умение быстро находить решения сложных ситуаций, а также адаптироваться к
быстро меняющейся рыночной ситуации.
• Обязательные навыки работы с компьютером, умение использовать: Microsoft Office
(электронные таблицы, диаграммы, текст, создание изображений), обработка файлов
PDF, приложение электронной почты.
• Хорошие коммуникативные навыки.
• Ориентированная на результат личность.

Обязанности включают:

• Ввод и выписка входящих и исходящих документов: накладные, CMR, упаковочный
лист и т.д.
• Планирование рабочего графика.
• Систематическая работа за компьютером и по телефону.
• Планирование доставок и их контроль.
• Регулярная подготовка, оформление и отправка электронных писем.

Мы предлагаем:

• Интересная работа в быстрорастущей компании.
• Обеспечение необходимой техникой и обучение.
• Сплоченная поддержка коллег в рабочем процессе.
• Конкурентоспособная зарплата 1500 евро. (брутто)
• В настоящее время работа находятся на улице Piedrujas 7, но в ближайшем будущем
планируется переезд в GREEN PARK, Dzirnieku iela 24, Марупе

CV и мотивационное письмо с указанием “оператор ввода данных” высылать в разделе «подать заявку».

Мы свяжемся с кандидатами, прошедшими 1-й тур отбора!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
GTCL Baltic SIA

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.gtcl.eu

Tev varētu interesēt arī:

Специалист по обслуживанию клиентов в агентстве зарубежного образования
Baltic Council for International Education
Rīga
€ 1300 – 2000
Beigu termiņš: 28.04.2024
Pasūtījumu ievades speciālists/-e
Manpower
Rīga
€ 1200 – 1400
Beigu termiņš: 05.05.2024
Noliktavas pārzinis Gatavās produkcijas noliktavā
Grindeks AS
Rīga
€ 1900 – 2100
Beigu termiņš: 30.04.2024