27
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts BIOR
Mikrobioloģijas un patoloģijas laboratorijas Virusoloģijas eksperts/-e

Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts „BIOR”
(reģistrācijas Nr. 90009235333)
aicina savam kolektīvam pievienoties
Mikrobioloģijas un patoloģijas laboratorijas
Virusoloģijas ekspertu/-ti uz pilnu slodzi, uz noteiktu laiku

Vēlies strādāt vadošajā valsts zinātniskajā institūtā Baltijā? Tev patīk darbs laboratorijā?
Vīrusi un to izraisīto slimību pētīšana ir tas, ar ko gribi nodarboties?

PRASĪBAS:

• augstākā izglītība bioloģijas, medicīnas vai veterinārmedicīnas jomā
• labas datora lietošanas prasmes (MS Office standartprogrammas)
• labas valsts valodas zināšanas – atbilstoši C1 līmenim
• spēja strādāt komandā un organizēt patstāvīgi savu darbu
• iekļauties noteiktajos darba pienākumu termiņos

PIENĀKUMI:

• vīrusu izraisīto slimību laboratoriskā diagnostika
• testēšanā iegūto rezultātu atspoguļošana un datu organizēšana
• labas laboratorijas prakses un kvalitātes sistēmas prasību ievērošana

PIEDĀVĀJAM:

• iespēju iegūt profesionālo pieredzi starptautiski atzītā Institūtā
• iespēju uzkrāt pieredzi virusoloģijas jomā
• būt daļai no draudzīgas un profesionālas kolēģu komandas
• bezmaksas autostāvvietu Rīgā
• atalgojumu – 1100.00 EUR (pirms nodokļu nomaksas) un stabilas sociālās garantijas

Pieteikuma dokumentus (CV un motivācijas vēstuli) lūdzam sūtīt sadaļā "pieteikties" ar norādi „Virusoloģijas eksperts” līdz 2021.gada 24.martam.
Tālrunis uzziņām: 29530505.
Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti konkursa 2.kārtai.
Lūdzam ievērot, ka par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts “BIOR”, kontaktinformācija Lejupes iela 3, Rīga, apstrādās Jūsu iesniegto informāciju (t.sk. personas datus) augstāk norādītā personāla atlases konkursa norises nodrošināšanai. Jūsu dati tiks saglabāti trīs mēnešus pēc konkursa norises veikšanas. Ar sīkāku savu tiesību aprakstu saistībā ar personas datu apstrādi Jūs varat iepazīties www.bior.lv vai vēršoties pie datu aizsardzības speciālista: datuaizsardziba@bior.lv

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1100

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
29530505

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.bior.gov.lv

Tev varētu interesēt arī:

Senior Risk Analyst / Vecākais/-ā risku analītiķis/-e
WorkingDay Latvia
Rīga
€ 2500 – 4300
Beigu termiņš: 22.04.2024
Ilgtspējas vadītājs/-a
BALTA AAS
Rīga
€ 3000 – 4000
Beigu termiņš: 21.04.2024
Ilgtspējas procesu vadītājs/-a
Air Baltic Corporation AS
Rīga
€ 2400 – 3000
Beigu termiņš: 29.04.2024