34
AS PrivatBank
DEPARTAMENTA VADĪTĀJA VIETNIEKS (KREDĪTU RESTRUKTURIZĀCIJA) SAISTĪBU IZPILDES UN DROŠĪBAS DEPARTA...

SAISTĪBU IZPILDES UN DROŠĪBAS DEPARTAMENTA VADĪTĀJA VIETNIEKS (KREDĪTU RESTRUKTURIZĀCIJA)

 Prasības:

  • atbilstība Kredītiestāžu likuma 34.5 panta trešās daļas prasībām;
  • augstākā izglītība jurisprudences, ekonomikas, finanšu vai banku jomā;
  •  vismaz 3 gadu iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā un  kredītu nosacījumu pārskatīšanā;
  • zināšanas par NPL;
  • labas komunikācijas spējas, prasme pārliecināt, argumentēt, atrast risinājumus nestandarta situācijās;
  • labas prasmes darbā ar datoru;
  • izcilas latviešu un krievu valodu zināšanas;
  • precizitāte darbā un spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;

Pienākumi:

  • izstrādāt restrukturizācijas projektu stratēģiju;
  • nodrošināt restrukturizācijas procesa attīstību un vadīt restrukturizācijas projektus;
  • izstrādāt restrukturizācijas noteikšanas kritērijus un metodikas;
  • izstrādāt parāda atmaksas nosacījumus un piedalīties restrukturizācijas noteikumu noteikšanā;
  • nodarboties ar klientiem jautājumos par izsniegto aizdevumu restrukturizāciju;
  • pieņemt lēmumus par darījuma izmaiņām;
  • veikt fizisko un juridisko personu fananšu un kredītu vēstures analīzi;
  • veikt klientu parādu saistību datu analīzi.

Piedāvājam:

  • interesantu darbu Rīgas centrā;
  • profesionālās izaugsmes iespējas;
  • brutto atalgojumu no 1666 EUR līdz 2202 EUR mēnesī un motivējošo bonusa sistēmu;
  • iespēju mācīties un paaugstināt savu kompetenci;
  • sociālās garantijas.

CV  ar norādi "​​​​Departamenta vadītāja vietnieks” lūgums sūtīt izmantojot sadaļu "Pieteikties".

 Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz otro atlases kārtu.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1666 - 2202

Papildu informācija: ar motivējošu bonusa sistēmu

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Žanna Andrukoviča
67780456

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.privatbank.lv