44
BALTU KOKS SIA
Mežizstrādes meistari darbam visā Latvijā

Saistībā ar uzņēmuma attīstību, strauju darba apjomu pieaugumu, aicinām darbā Mežizstrādes meistarus darbam visā Latvijā.

Pienākumi:

• Organizēt un kontrolēt mežizstrādes darbus cirsmās
• Nodrošināt kvalitatīvu un efektīvu mežizstrādes procesu
• Organizēt kokmateriālu piegādes
• Apkopot informāciju un sniegt atskaites

Prasības

• Obligāta darba pieredze mežizstrādes vai mežsaimniecības nozarē
• B kategorijas autovadītāja apliecība
• Spēja patstāvīgi organizēt darbu, pieņemt lēmumus, komunicēt ar klientiem
• Spēja atrast situācijai piemērotāko risinājumu

Piedāvājam:

• Kvalifikācijai atbilstošu, konkurētspējīgu atalgojumu
• Darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu
• Aizrautīgu un dinamisku darbu
• Jaunus profesionālus izaicinājumus, strādājot dinamiskā komandā

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt sadaļā "pieteikties".

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2000

Papildu informācija: sākot no 2000 EUR bruto

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    visa Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.baltukoks.lv

Tev varētu interesēt arī:

Drošības centrāles operators Iekšējais drošības dienestā
Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca
Rīga
€ 7.2 – 7.2
Beigu termiņš: 08.05.2024
Iepirkumu speciālists
LEBENS SIA
Rīga
€ 1200 – 1500
Beigu termiņš: 22.04.2024
Naudas apstrādes sistēmu TEHNIĶIS/-e
Brink`s Latvia AS
Rīga
€ 1700 – 1800
Beigu termiņš: 02.05.2024