14
Rīgas Sociālais dienests
EKONOMISTS

aicina darbā

ekonomistu finanšu plānošanas un uzskaites nodaļā

Galvenie darba pienākumi:
-pārbaudīt pakalpojumu sniedzēju iesniegtās atskaites, nepieciešamības gadījumā sadarboties ar atbilstošās jomas sociālo darbinieku;
-izlases veidā pārbaudīt Pašvaldības sociālās palīdzības informācijas sistēmā SOPA ievadīto datu atbilstību iesniegtajām atskaitēm ievērojot fizisko personu datu apstrādi, atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
-saskaņot rēķinus un nosūtīt datu bāzes analītiķim;
-sagatavot pārskatus par faktiski izlietotajiem naudas līdzekļiem, pārraudzīt līgumu izpildi savas kompetences ietvaros;
-piedalīties nākamā gada budžeta projektu un budžeta, kā arī budžeta grozījumu sagatavošanā, sadarbojoties ar attiecīgās budžeta programmas atbildīgo speciālistu – ekonomistu u.c.

Prasības kandidātiem.
Izglītība – augstākā izglītība ar apgūtu tālākizglītību grāmatvedības jomā, vidējā vai profesionālā izglītība grāmatvedībā.
Prasmes un specifiskas zināšanas:
-analītiskas spējas, prasme stratēģiski plānot un pieņemt lēmumus;
-spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus, savas kompetences ietvaros;
-prasme orientēties likumdošanā;
-vienas Eiropas Savienības dalībvalstu oficiālās valodas un krievu valodas zināšanas;
-saskarsmes kultūra, prasme kontaktēties ar cilvēkiem;
-teicamas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku.

Mēs piedāvājam:

-profesionālo apmācību;
-stabilu darbu;
-sociālās garantijas;
-apmaksātu papildatvaļinājumu;
- veselības apdrošināšanas polisi.

Darba alga- 1070.00 eur (pirms nodokļu nomaksas).
Darba laiks - pilna slodze.
Darba vieta – Baznīcas iela 19/23, Rīga.

CV lūdzam norādīt tikai to informāciju, kura ir nepieciešama, lai novērtētu jūsu piemērotību vakantajam amatam. Piesakoties vakancei, Jūs dodat atļauju Rīgas Sociālajam dienestam apstrādāt iesniegtos personas datus un saglabāt tos uz izsludinātās vakances atlases perioda laiku.

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt līdz 2021. gada 17. martam sadaļā PIETEIKTIES.

Atbildēsim tikai 2. kārtā iekļuvušajiem pretendentiem!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1070

Papildu informācija: 1070.00 eur (pirms nodokļu nomaksas).

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Baznīcas iela 19/23, Rīga.

Darba veids

  • Pilna slodze

Tev varētu interesēt arī:

Datu ievades operatore/-s
Eiroplasts SIA
Rīga
€ 1400
Beigu termiņš: 20.04.2024
Vecākais grāmatvedības asistents/-e
Grant Thornton Baltic SIA
Rīga
€ 1400 – 1600
Beigu termiņš: 19.04.2024
Klientu apkalpošanas speciālists /-e
Visidarbi.lv klients
Rīga
€ 1250
Beigu termiņš: 26.04.2024