30
Rīgas Sociālais dienests
JURISTS

aicina darbā
juristu Administratīvajā nodaļā

Galvenie darba pienākumi:

-nodrošināt Administratīvās nodaļas darbu saistību tiesību jomā;
-sagatavot iekšējo normatīvo aktu projektus, līgumu projektus un citu dokumentu projektus, nepieciešamības gadījumā sagatavot atbilžu projektus uz fizisku vai juridisku personu iesniegumiem;
-atbilstoši Administratīvās nodaļas kompetencei izstrādāt tipveida līgumu, administratīvo aktu un citu dokumentu paraugus RSD struktūrvienību vajadzībām;
-izvērtēt un saskaņot citu Rīgas Sociālā dienesta struktūrvienību sagatavotos līgumu projektus, nodrošināt to saskaņošanu un noslēgšanu, veikt nepieciešamās organizatoriskās darbības līgumu slēgšanas procesā;
-nodrošināt Rīgas sociālā dienesta līgumu reģistrēšanu līgumu sistēmā un līgumu izpildes termiņu kontroli;
-veikt Rīgas sociālā dienesta klientu pieņemšanu un sniegt juridiskas konsultācijas, nepieciešamības gadījumā sniegt klientiem palīdzību juridisku (procesuālu) dokumentu sagatavošanā;
-sniegt juridiskas konsultācijas Rīgas sociālā dienesta darbiniekiem, kas nepieciešamas administratīvā procesa nodrošināšanā, dokumentu projektu izstrādē vai darba uzdevumu veikšanā;
-pārbaudīt Rīgas sociālā dienesta izdoto administratīvo aktu un citu dokumentu atbilstību normatīvo aktu prasībām;
-ar Vadītāja pilnvarojumu pārstāvēt Rīgas sociālā dienesta intereses izmeklēšanas iestādēs vai tiesā.

Prasības kandidātiem.
Izglītība – piektais profesionālās kvalifikācijas līmenis ar profesionālās augstākās izglītības maģistra grādu tiesību zinātnē, kas piešķirts pēc vismaz piecus gadus ilgām tiesību zinātnes studijām, vai arī ne vēlāk kā līdz 2010.gada 1.jūlijam uzsāktās studijās iegūta piektā līmeņa profesionālā kvalifikācija tiesību zinātnē bez maģistra grāda, ja to apliecina valsts atzīts augstākās izglītības diploms.

Amatam nepieciešamās prasmes un specifiskās zināšanas:
-vismaz divu gadu praktiska darba pieredze jurista (juriskonsulta) amatā pašvaldības vai valsts iestādē, veicot līdzīga rakstura darbu;
-pārvaldīt valsts valodu atbilstoši trešajai (augstākajai) pakāpei – augstākā līmeņa 1. un 2.pakāpe (C1 un C2) (07.07.2009. MK noteikumi Nr. 733);
-prasme sazināties divās svešvalodās (krievu un kādā no Eiropas Savienības oficiālajām valodām);
-zināšanas par administratīvo procesu pašvaldības iestādē un par publisko iestāžu darbību regulējošajiem normatīvajiem aktiem (atbilstoši jomai);
-zināšanas un praktiska darba pieredze ģimenes un saistību tiesību jomā (atbilstoši jomai);
-praktiskā darba pieredze iekšējo normatīvo aktu piemērošanā un izstrādē;
-labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku;
-augsta saskarsmes kultūra un teicamas lietišķās komunikācijas prasmes;
-patstāvība uzdevumu izpildē un prasme organizēt savu un padoto darbu.

Mēs piedāvājam:
-profesionālo apmācību;
-stabilu darbu;
-sociālās garantijas;
-apmaksātu papildatvaļinājumu;
- veselības apdrošināšanas polisi.

Darba alga- 1030.00 eur (pirms nodokļu nomaksas).
Darba laiks - pilna slodze.
Darba vieta – Baznīcas iela 19/23, Rīga.

CV lūdzam norādīt tikai to informāciju, kura ir nepieciešama, lai novērtētu jūsu piemērotību vakantajam amatam. Piesakoties vakancei, jūs dodat atļauju Rīgas Sociālajam dienestam apstrādāt iesniegtos personas datus un saglabāt tos uz izsludinātās vakances atlases perioda laiku.

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt līdz 2021. gada 17. martam sadaļā PIETEIKTIES.

Atbildēsim tikai 2. kārtā iekļuvušajiem pretendentiem!

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1030

Papildu informācija: 1030.00 eur (pirms nodokļu nomaksas).

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Baznīcas iela 19/23, Rīga.

Darba veids

  • Pilna slodze