4
AZ-INTER SIA
BŪVNIECĪBAS PROJEKTU VADĪTĀJS KURZEMĒ

Pienākumi:

  • Plānot, organizēt un vadīt būvdarbus atbilstoši būvprojektam;
  • Izstrādāt darbu veikšanas projektus, plānus un grafikus;
  • Organizēt celtniecību saskaņā ar būvprojektu, ievērojot noteikto celtniecības tehnoloģiju;
  • Kontrolēt un uzglabāt ienākošos un izejošos dokumentus objektā;
  • Sagatavot nepieciešamo tehnisko dokumentāciju;
  • Kontrolēt darbinieku darbu un veikt darbinieku darba laika uzskaiti būvobjektā;
  • Nodrošināt un regulāri kontrolēt darba drošības un darba aizsardzības prasību ievērošanu būvobjektā;

Prasības kandidātiem:

  • 1.līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā izglītība būvniecības nozarē;
  • Pieredze projektu vadītāja amatā, būvdarbu vadītāja sertifikāts;
  • Latviešu valodas zināšanas
  • „B” kategorijas autovadītāja apliecība;
    Iespēja doties regulāros komandējumos Latvijas teritorijā;

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu profesionālā komandā;
  • Profesionālas izaugsmes iespējas;
  • Motivējošu atalgojumu ;
  • Visu nepieciešamo, lai Tu varētu droši, kvalitatīvi un maksimāli ērti veikt savu darbu;
  • Draudzīgu kolēģu atbalstu;
  • Darba alga pēc stundu tarifa likmes, Eur/h 12.00 ( divpadsmit eiro nulle centi) stundā, pirms nodokļu nomaksas.
Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 12

Papildu informācija: Darba alga pēc stundu tarifa likmes, Eur/h 12.00 stundā, pirms nodokļu nomaksas

Atrašanās vieta

    Kurzemes reģions, Latvija
    Kurzeme

Darba veids

  • Pilna slodze