43
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Komunikācijas un informācijas departamenta projektu vadītājs/-a

(LIAA, reģ.Nr.90001739473)
izsludina konkursu uz

Komunikācijas un informācijas departamenta
projektu vadītāja amatu uz nenoteiktu laiku

Aicinām savai komandai pievienoties kolēģi, kura galvenais uzdevums būs nodrošināt LIAA digitālās klientu apkalpošanas platformas darbību, veidojot vienotu ārējo un iekšējo komunikāciju.

Piedāvājam

- Interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā.
- Profesionālās pilnveides iespējas, piedaloties un apmeklējot LIAA organizētos pasākumus
(semināri, konferences, tīklošanās, u.c.).
- Mēnešalgu no 940,00 euro līdz 1287,00 euro, atbilstoši noteiktajai kvalifikācijas kategorijai
un profesionālajai pieredzei attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā.
- Papildatvaļinājumu, papildu brīvdienas, atvaļinājuma pabalstu un sociālās garantijas
atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, veselības apdrošināšanu (pēc nostrādāta 1
mēneša).
- Labus darba apstākļus un darba izpildes vietu kopstrādes telpās Rīgas centrā, attālinātā
darba iespēju.

Galvenie amata pienākumi

- Nodrošināt digitālās klientu apkalpošanas platformas darbību, veidojot veiksmīgu
informācijas apriti un komunikāciju ar klientiem.
- Gatavot preses relīzes un citus publicitātes materiālus.
- Popularizēt LIAA pakalpojumus un piedāvājumu, organizēt mērķtiecīgu informācijas
plūsmu, kas veicina aģentūras atpazīstamību Latvijā un ārvalstīs.
- Sadarboties ar citām valsts un nevalstiskajām organizācijām, nozaru asociācijām un
biznesa organizācijām, koordinējot vienotu savstarpējo komunikāciju.

Prasības pretendentiem

- Augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība vai studijas
augstākās izglītības iestādes pēdējos kursos, lai iegūtu augstāko akadēmisko vai otrā
līmeņa profesionālo augstāko izglītību (vēlams sabiedriskajās attiecībās, sabiedrības
pārvaldes vai komunikācijas zinībās).
- Pieredze darbā projektu vadībā un/vai darbā ar mārketinga un/vai komunikācijas
jautājumiem publiskajā vai privātajā sektorā.
- Izpratne par uzņēmējdarbības vidi Latvijā.
- Vēlamas zināšanas par valsts pārvaldes un pašvaldību darbību.
- Prasme aktīvi komunicēt klātienē un izmantot aktuālākos tiešsaistes komunikācijas rīkus
un paņēmienus.
- Izcilas tekstu veidošanas prasmes latviešu valodā un labas tekstu veidošanas prasmes
angļu valodā.
- Teicamas sadarbības, komunikācijas un prezentācijas prasmes.
- Teicamas latviešu valodas un labas angļu valodas zināšanas, vēlamas krievu valodas vai
citas svešvalodas zināšanas.
- Augsta atbildības sajūta, prasme patstāvīgi organizēt un plānot sava darba izpildi noteiktā
termiņā.

Pretendentiem/-ēm pieteikties līdz 2021.gada 21.martam, pieteikuma vēstuli un CV (latviešu valodā), izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas nosūtīt sadaļā "pieteikties" vai pa pastu LIAA Personāla vadības nodaļai (Pērses ielā 2, Rīgā, LV-1442), 1r norādi „KID projektu vadītājs”.
Pretendentu iesniegtajos pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlases norisi, atbilstoši ”Personas datu apstrādes principi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras amatu pretendentu atlasei” (publicēti LIAA mājas lapā, turpmāk – Datu apstrādes principi atlasei). Iesniedzot pieteikumu, pretendents apliecina, ka ir iepazinies ar Datu apstrādes principiem atlasei.
Informējam, ka pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas pirmajā kārtā, sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas otrajai kārtai.
Tālruņi uzziņām – 26518171, 67039407

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 940 - 1287

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
26518171

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ir ekonomikas ministra pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde.

LIAA ir dibināta 1993. gadā kā bezpeļņas organizācija valsts akciju sabiedrība "Latvijas Attīstības aģentūra". LIAA pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs – sākot ar informāciju par uzņēmējdarbības uzsākšanu, dažādām valsts atbalsta programmām un finansējuma piesaistes iespējām, un ...

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.liaa.gov.lv

Tev varētu interesēt arī:

Sales Assistant/ Data Entry Specialist
Q.BEYOND
Rīga
€ 1700 – 2200
Beigu termiņš: 05.05.2024
Vecākais grāmatvedības asistents/-e
Grant Thornton Baltic SIA
Rīga
€ 1400 – 1600
Beigu termiņš: 19.04.2024
Algu grāmatvedis/-e
Rīga
€ 2000 – 2200