41
Olainfarm AS
KVALITĀTES VADĪBAS SISTĒMU SPECIĀLISTS/-E (CAPA KOORDINATORS) UZ DARBINIEKA PROMBŪTNES LAIKU KVAL...

AS “Olainfarm” ir viens no lielākajiem farmaceitiskajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 48 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Uzņēmuma darbības pamatprincipi ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei.

Papildu informācija

Darba pienākumi

  • Korektīvo un preventīvo darbību (CAPA) vadības sistēmas uzturēšana elektroniskajā dokumentu vadības sistēmā;

CAPA plānu dokumentēšana, izpildes uzraudzība, un atskaišu sagatavošana; atbalsta sniegšana uzņēmuma darbiniekiem CAPA vadības jautājumos.

  • Piedalīšanās citu kvalitātes nodrošināšanas procedūru uzturēšanā.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība kvalitātes vadībā, farmācijā, ķīmijā vai dabas zinātnēs;
  • Pieredze kvalitātes vadības jomā, vai darba pieredze zāļu ražošanas uzņēmumā (ražošanā vai kvalitātes kontrolē), tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • Spēja strādāt gan komandā, gan individuāli;
  • Precīza un savlaicīga darba uzdevumu izpilde, augsta atbildības sajūta;
  • Vēlme apgūt jaunas zināšanas;
  • Valodas prasmes: latviešu un krievu valodas ļoti labi; angļu valoda – labas rakstiskās zināšanas;
  • Datorprasmes (Windows, MS Office).

Mēs piedāvājam:

  • aizraujošu un dinamisku pilna laika darbu vienā no lielākajiem farmaceitiskajiem uzņēmumiem Baltijā;
  • profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas augošā uzņēmumā, kas atzīts par 10. vērtīgāko uzņēmumu Latvijā;
  • profesionālus kolēģus, kuri atbalstīs un iedrošinās;
  • papildu labumu grozu, t.sk. apmācības, kolektīvos darba pasākumus, veselības apdrošināšanu u.t.t;
  • motivējošu un konkurētspējīgu atalgojumu EUR 1300 mēnesī (pirms nodokļu nomaksas).

Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz atlases interviju uzaicinātos kandidātus.

Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs dodat piekrišanu AS “Olainfarm” apstrādāt Jūsu iesniegtos personas datus norādītās vakances kandidātu izvērtēšanas un atlases procesā. Aicinām pieteikumā neiekļaut sensitīva rakstura informāciju, piemēram, informāciju par veselību. Datus uzglabāsim līdz 6 mēnešiem pēc pieteikšanās beigu termiņa. Savu piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini: AS “Olainfarm”, kontaktinformācija datu aizsardzības jautājumos: Rūpnīcu iela 5, Olaine, Olaines novads, LV-2114, dataprotection@olainfarm.com,+371 28327856. Papildu informācija par datu apstrādi pieejama https://lv.olainfarm.com/lv/karjera/privatuma-atruna/

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1300

Atrašanās vieta

    Olaine, Latvija
    Olaine, Rūpnīcu iela 5

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Sintija Seņka-Sevostjanova
67013802

Uzņēmuma mājaslapahttp://olainfarm.com