Mobilā versija

Kontakti

Galvenā informācija CV-Online Latvia SIA

Ģertrūdes 12-6,
Rīga, LV-1010,
Latvija (karte)

info@cv.lv
Tālr.: (+371) 6 7356110
(Pr-Ct 9-18, Pk 9-17)
Fakss: (+371) 6 7356113
PVN: LV 40003480317

AS "Swedbank"
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV86HABA0001408052325

NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.73
Valdes loceklis Agu Vahur agu@cvonline.com
Biznesa attīstības vadītājs Aivis Brodiņš aivis@cv.lv
(+371) 2 6556849
Mārketinga un komunikācijas vadītāja

Mārketinga asistente
Krista Roziņa


Sanita Murāne
krista@cv.lv
(+371) 2 6488130

sanita@cv.lv
(+371) 2 8387009
Pārdošanas daļa (+371) 6 7356110 klients@cv.lv
Lielo klientu menedžeris

Klientu menedžeri

Dainis Gērke
(+371) 26455552,
dainis@cv.lv

Sergejs Poļanskis
(+371) 25447076
sergejs@cv.lv

Gunita Pudule
(+371) 20264420
gunita@cv.lv

Ilze Pazāne
(+371) 26460626
ilze@cv.lv

Raimonds Puķe
(+371) 25447087
raimonds@cv.lv

Ieva Dēķena
(+371) 28442374
ieva@cv.lv

Laura Leitāne
(+371) 26691886
laura@cv.lv

Personāla atlases projektu vadītāji

Personāla atlases asistente

Kristīne Krauze-Kursiša
(+371) 25448051
kristine@cv.lv

Arita Stieciņa
(+371) 25427986
arita@cv.lv@cv.lv

Marta Oliņa
(+371) 29130166
marta@cv.lv

Kaspars Kotāns
(+371) 26130219
kaspars@cv.lv
Darba meklētāju atbalsts support@cv.lv
Tehniskā dienesta un klientu atbalsta speciālists

Klientu atbalsta asistents
Arnis Šķēls


Kaspars Dubults
arnis@cv.lv
(+371) 6 7114248

kaspars.dubults@cv.lv
Biroja administratore Lana Biezā lana@cv.lv