Mobilā versija

Kontakti

CV-Online Latvia SIA

Karte Ģertrūdes 12-6,
Rīga, LV-1010,
info@cv.lv

CV-Online Twitter CV-Online Facebook CV-Online Linkedin CV-Online draugiem.lv

Tālr.: (+371) 6 7356110
(Pr-Ct 9-18, Pk 9-17)
Fakss: (+371) 6 7356113

PVN: LV 40003480317
AS "Swedbank"
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV86HABA0001408052325

NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.73

Pārdošanas nodaļa

Dainis Gērke

Dainis Gērke
Pārdošanas nodaļas vadītājs
dainis@cv.lv
(+371) 26455552

Ilze Rone

Ilze Rone
Lielo klientu menedžere
ilze@cv.lv
(+371) 26460626

Gunita Vāciete

Gunita Vāciete
Lielo klientu menedžere
gunita@cv.lv
(+371) 20264420

Laura Leitāne

Laura Leitāne
Lielo klientu menedžere
laura@cv.lv
(+371) 26691886

Linda Roma

Linda Roma
Personāla atlases klientu menedžere
linda@cv.lv
(+371) 26441677

Sergejs Poļanskis

Sergejs Poļanskis
Klientu menedžeris
sergejs@cv.lv
(+371) 25447076

Renārs Burskāns

Renārs Burskāns
Klientu menedžeris
renars@cv.lv
(+371) 26414379

Aivars Augustāns

Aivars Augustāns
Telepārdošanas speciālists
aivars@cv.lv
(+371) 24814895

Personāla atlases nodaļa

Kaspars Kotāns

Kaspars Kotāns
Personāla atlases nodaļas vadītājs
kaspars@cv.lv
(+371) 26130219
Kaspars Kotāns

Kristīne Krauze-Kursiša

Kristīne Krauze-Kursiša
Personāla atlases projektu vadītāja
kristine@cv.lv
(+371) 25448051
Kristīne Krauze-Kursiša

Arita Stieciņa

Arita Stieciņa
Personāla atlases projektu vadītāja
arita@cv.lv
(+371) 25427986
Arita Stieciņa

Linda Akermane

Linda Akermane
Personāla atlases projektu vadītāja
linda.akermane@cv.lv
(+371) 26891475
Linda Akermane

Lana Biezā

Lana Biezā
Personāla atlases asistente
lana@cv.lv

Mārketinga nodaļa

Krista Roziņa

Krista Roziņa
Mārketinga un komunikācijas vadītāja
krista@cv.lv
(+371) 2 6488130

Kristīne Allikas

Kristīne Allikas
Mārketinga speciāliste
kristine.allikas@cv.lv

Klientu atbalsts un tehniskā palīdzība

Arnis Šķēls

Arnis Šķēls
IT un tehniskā atbalsta daļas vadītājs
arnis@cv.lv
(+371) 6 7114248

Kaspars Dubults

Kaspars Dubults
Klientu atbalsta speciālists
kaspars.dubults@cv.lv
(+371) 6 7114248

Aneta Reboka

Aneta Rēboka
Biroja administratore
aneta@cv.lv
(+371) 6 7356110

Darba meklētāju atbalsts

support@cv.lv

Vadība

Aivis Brodiņš

Aivis Brodiņš
Uzņēmuma vadītājs Latvijā
aivis@cv.lv
(+371) 2 6556849
Aivis Brodiņš

Inga Ozoliņa

Inga Ozoliņa
Galvenā grāmatvede
inga@cv.lv
(+371) 6 7356110

Agu Vahur

Agu Vahur
Direktors Baltijas valstīs
agu@cvonline.com

Dalība organizācijās

LPVA

LTRK

KSPA