Mobilā versija

Kontakti

CV-Online Latvia SIA

Karte Ģertrūdes 12-6,
Rīga, LV-1010,
info@cv.lv

CV-Online Twitter CV-Online Facebook CV-Online Linkedin CV-Online draugiem.lv

Tālr.: (+371) 6 7356110
(Pr-Ct 9-18, Pk 9-17)
Fakss: (+371) 6 7356113

PVN: LV 40003480317
AS "Swedbank"
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV86HABA0001408052325

NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.73

Pārdošanas nodaļa

Dainis Gērke

Dainis Gērke
Lielo klientu menedžeris
dainis@cv.lv
(+371) 26455552

Ilze Pazāne

Ilze Pazāne
Klientu menedžere
ilze@cv.lv
(+371) 26460626

Gunita Pudule

Gunita Pudule
Klientu menedžere
gunita@cv.lv
(+371) 20264420

Ieva Dēķena

Ieva Dēķena
Klientu menedžere
ieva@cv.lv
(+371) 28442374

Raimonds Puķe

Raimonds Puķe
Klientu menedžeris
raimonds@cv.lv
(+371) 25447087

Laura Leitāne

Laura Leitāne
Klientu menedžere
laura@cv.lv
(+371) 26691886

Personāla atlases nodaļa

Kaspars Kotāns

Kaspars Kotāns
Personāla atlases projektu vadītājs
kaspars@cv.lv
(+371) 26130219
Kaspars Kotāns

Kristīne Krauze-Kursiša

Kristīne Krauze-Kursiša
Personāla atlases projektu vadītāja
kristine@cv.lv
(+371) 25448051
Kristīne Krauze-Kursiša

Arita Stieciņa

Arita Stieciņa
Personāla atlases projektu vadītāja
arita@cv.lv
(+371) 25427986
Arita Stieciņa

Marta Oliņa

Marta Oliņa
Personāla atlases projektu vadītāja
marta@cv.lv
(+371) 29130166
Marta Oliņa

Mārketinga nodaļa

Krista Roziņa

Krista Roziņa
Mārketinga un komunikācijas vadītāja
krista@cv.lv
(+371) 2 6488130

Sanita Murāne

Sanita Murāne
Mārketinga asistente
sanita@cv.lv
(+371) 2 8387009

Klientu atbalsts un tehniskā palīdzība

Arnis Šķēls

Arnis Šķēls
Tehniskā dienesta un klientu atbalsta speciālists
arnis@cv.lv
(+371) 6 7114248

Kaspars Dubults

Kaspars Dubults
Klientu atbalsta asistents
kaspars.dubults@cv.lv
(+371) 6 7114248

Darba meklētāju atbalsts

support@cv.lv

Vadība

Aivis Brodiņš

Aivis Brodiņš
Biznesa attīstības vadītājs
aivis@cv.lv
(+371) 2 6556849
Aivis Brodiņš

Inga Ozoliņa

Inga Ozoliņa
Galvenā grāmatvede
inga@cv.lv
(+371) 6 7356110

Agu Vahur

Agu Vahur
Valdes loceklis
agu@cvonline.com

Dalība organizācijās

LPVA

LTRK

KSPA