1936
Vecākais(-ā) biznesa analītiķis(-e) (Pricing)
Printful Latvia AS

Printful ir globāls līderis apdrukas industrijā, kas sadarbojas ar tādiem pasaulē pazīstamiem zīmoliem kā Coca-Cola, Spotify un MTV. Mūsu bizness turpina augt, tāpēc meklējam kvalificētu vecāko biznesa analītiķi, kas pievienotos mūsu cenu noteikšanas komandai.

Cenu noteikšanas komanda ir atbildīga par vienu no svarīgākajām funkcijām, kas veicina organizācijas ieņēmumu un rentabilitātes izaugsmi. Mēs atbildam par cenu noteikšanas stratēģijas izstrādi, izpildi un pilnveidošanu, lai veicinātu konkurētspēju, uzlabotu tirgus pozīcīju un klientu apmierinātību mainīgos tirgus apstākļos.

Tavi pienākumi

  • izstrādāt, pārskatīt un uzlaboot esošo klientu cenu stratēģiju, lai veicinātu ilgtspējīgu izaugsmi un meklētu līdzsvaru starp klientu interesēm, tirgus pozīciju un rentabilitāti;
  • sadarboties ar finanšu, pārdošanas un citām Printful komandām lai izstrādātu un analizētu nestandarta cenu piedāvājumus ar mērķi piesaistīt lielākos klientus nozarē;
  • strādāt ar mūsu produktu un tehnoloģiju komandām pie nepārtrauktiem infrastruktūras uzlabojumiem un automatizācijas, lai uzlabotu cenu noteikšanas iniciatīvu izpildi;
  • izstrādāt un uzturēt atskaites un datu modeļus, apsekot KPI (Key Performance Indicator) izpildi un sniegt rezultātu pārskatu uzņēmuma vadībai, izmantojot BI (business intelligence) rīkus;
  • veikt ad-hoc analīzes un izpētes, piedalīties sarunās ar klientiem un veidot visaptverošu pārskatu par lielo uzņēmumu segmentu un cenu ietekmi uz to.

No tevis sagaidām

  • teicamas angļu valodas prasmes gan rakstiski, gan mutiski;
  • vismaz 3 gadu pieredzi datu/biznesa analīzē, vēlams saistībā ar cenu noteikšanu;
  • prasmi strādāt ar lielām datu kopām un sniegt secinājumus atskaitēs un prezentācijās;
  • pieredzi darbā ar plašu ieinteresēto personu loku;
  • atbildīgu attieksmi pret darbu;
  • prasmi risināt problēmsituācijas.

Pieredze darbā ar Excel un BI rīkiem (vēlams Power BI), kā arī SQL vaicājumu rakstīšanā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam

  • mēnešalgu 2500-3000 eiro bruto atkarībā no pieredzes, izglītības un prasmēm;
  • darbam nepieciešamo aprīkojumu;
  • elastīgu darba dienas sākumu (darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00);
  • iespēju strādāt attālināti vai mūsdienīgā un labiekārtotā birojā Rīgā;
  • siltas, veselīgas bezmaksas pusdienas birojā;
  • veselības apdrošināšanu, kurā iekļauta garīgās veselības veicināšanas programma;
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta kluba abonementu;
  • iespēju katru gadu 3 mēnešus strādāt ārzemēs;
  • darbinieku atlaides vairāk nekā 300 produktiem;
  • profesionālo izaugsmi (konferences, grāmatas, kursi, mentorings);
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas un neaizmirstamas ballītes!

Printful nodrošina vienlīdzīgas iespējas ikvienam. Mēs atbalstām dažādību un iekļaujošu darba vidi, un kandidātus(-es) izvērtējam, balstoties vienīgi uz sasniegumiem, kvalifikācijām un darba pieredzi.
Ja esi gatavs(-a) pieņemt šo izaicinājumu, sūti mums savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā!
Esi ieinteresēts(-a), bet šķiet, ka šis nav tavs lauciņš? Iesaki vakanci draugiem un ieskaties citos Printful darba piedāvājumos. Mēs vienmēr meklējam radošus un mērķtiecīgus cilvēkus, kuri papildinātu mūsu strauji augošo komandu!

AS Printful Latvia (Reģ. Nr. 40203050078)

Monthly gross salaryGross/mo  € 2500 - 3000

Location

    Rīga, Latvia
  • Remote work opportunity

Time of work

  • Full-time
  • Flexible schedule

Skills

 Biznesa vadība Datu analīze Power BI SQL MS Excel

Languages

  •  English
  •  Latvian
Contact person
Ilze Vasiļjeva
Printful ir apdrukas, šūšanas un citu ārpakalpojumu uzņēmums, kas palīdz cilvēkiem pārvērst viņu idejas zīmolos un produktos. Mēs izgatavojam un izsūtām personalizētu apģērbu, aksesuārus un dizaina produktus klientiem internetveikalu vārdā. Kopš uzņēmuma dibināšanas 2013. gadā, Printful ir paplašinājies līdz globālai ekspertu komandai ražotnēs visā pasaulē un ir Latvijā pirmais vienradzis jeb privātais jaunuzņēmums, kura vērtība pārsniedz 1 miljardu ASV dolāru.

Darbs Printful ir aizraujošs un izaicinošs mēs ik dienu cenšamies uzlabot savas prasmes un iemācīties ko jaunu. Mēs vērtējam godīgumu, iniciatīvas un cieņpilnas, atklātas attiecības, kas palīdz mums augt gan personīgi, gan kā komandai, gan arī kā uzņēmumam.

Mēs cenšamies veicināt piederības sajūtu un veidot iekļaujošu, pieņemošu un labvēlīgu vidi ik vienam.

Veido savu karjeru ar draudzīgiem un aizrautīgiem cilvēkiem!

Company websitehttp://www.printful.com

Registration number40203050078

Similar job ads:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Deadline: 27.05.2024
Junior IT Risk Analyst
Citadele banka AS
Latvia
€ 1800 – 2300
Deadline: 03.05.2024
Bank Specialist with a focus on Accounts & Settlements | SEB, Riga
SEB