3451
Datu analītikas un datu zinātnes komandas vadītājs(-a)
Printful Latvia AS

Printful ir globāls līderis apdrukas industrijā, kas sadarbojas ar tādiem pasaulē pazīstamiem zīmoliem kā Coca-Cola, Spotify un MTV. Mūsu bizness turpina augt, tāpēc meklējam kvalificētu datu analītikas un datu zinātnes komandas vadītāju, kas pievienotos mūsu starptautiskajai komandai.

Tavi pienākumi:

  • plānot un prioritizēt uzdevumus un uzstādāt mērķus datu analītiķu un datu zinātnes komandai;
  • veidot un īstenot komandas stratēģiju, veicināt savstartpējo sadarbību, veicināt un noteikt komandas vajadzības;
  • praktiski apmācīt un atbasltīt komandas dalībniekus gan profesionāli, gan tehniski;
  • uzturēt un optimizēt pieprasījuma prognozēšanas procesus un modeļus;
  • izglītoties par jauniem noderīgiem izstrādes rīkiem un tehniskajiem risinājumiem;
  • sadarboties ar kolēģiem, lai uzlabotu datu kvalitāti un iegūtu nepieciešamos datus;
  • izstrādāt modeļus, sadarboties ar citām komandām un piedalīties uzņēmuma datu stratēģijas veidošanā;
  • noteikt biznesa prasības un pielietot atblistošos modeļus;
  • ierosināt un piedalīties iekšējo procesu automatizācijas un uzlabojumu iniciatīvās.

Zemāk ir saraksts ar formālajām prasībām, tomēr tu esi īstajā vietā, ja tev piemīt analītiska domāšana, interese par datu analīzi un radoša pieeja problēmu risināšanā. Mēs esam starptautiska komanda, tāpēc mūsu datu analītiķiem ir jābūt labām angļu valodas zināšanām.

No tevis sagaidām:

  • augstāko vai iesāktu augstāko izglītību finanšu, uzņēmējdarbības, matemātikas vai saistītā jomā;
  • pieredzi datu analītikas vai datu zinātnieku komandas vadīšanā;
  • vismaz 4 gadu pieredzi datu analīzē;
  • prasmi strādāt ar apjomīgām datu kopām;
  • spēju sniegt jēgpilnus ieskatus, vizualizācijas un secinājumus darbā ar datiem;
  • labas zināšanas par Power BI un MS Excel (Vlookup, Pivot table);
  • pieredzi darbā ar programmēšanas valodām, piemēram, R vai Python;
  • labas MySQL prasmes.

Pieredze sprintu plānošanā (lietojot Jira, pēc Agile metodikas) tiks uzskatīta par priekšrocību.

Programminženierijas zināšanas, piemēram, versiju kontrolē (GIT), tiks uzskatītas par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • mēnešalgu no 3600 līdz 4100 eiro bruto, atkarībā no pieredzes un prasmēm;
  • iespēju izvēlēties aprīkojumu (strādā Windows vai Mac vidē);
  • iespēju strādāt attālināti vai mūsdienīgā un labiekārtotu biroju Rīgā;
  • elastīgu darba dienas sākumu (darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00);
  • siltas, veselīgas bezmaksas pusdienas birojā;
  • veselības apdrošināšanu, kurā iekļauta garīgās veselības veicināšanas programma;
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta kluba abonementu;
  • iespēju katru gadu 90 dienas strādāt ārzemēs;
  • darbinieku atlaides vairāk nekā 300 produktiem;
  • veicināt profesionālo izaugsmi (konferences, grāmatas, kursi, mentorings);
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas un neaizmirstamas ballītes!

Printful nodrošina vienlīdzīgas iespējas ikvienam. Mēs atbalstām dažādību un iekļaujošu darba vidi, un kandidātus(-es) izvērtējam, balstoties vienīgi uz sasniegumiem, kvalifikācijām un darba pieredzi.

Ja esi gatavs(-a) pieņemt šo izaicinājumu, sūti mums savu CV angļu valodā!

Esi ieinteresēts(-a), bet šķiet, ka šis nav tavs lauciņš? Iesaki vakanci draugiem un ieskaties citos Printful darba piedāvājumos. Mēs vienmēr meklējam radošus un mērķtiecīgus cilvēkus, kuri papildinātu mūsu strauji augošo komandu!
AS Printful Latvia (Reģ. Nr. 40203050078)

Monthly gross salaryGross/mo  € 3600 - 4100

Location

    Rīga, Latvia
    Raiņa bulvāris 25, Rīga
  • Remote work opportunity

Time of work

  • Full-time
  • Flexible schedule

Skills

 Datu analīze datu modelēšana Komunikācijas prasmes prognozēšana Datu zinātne Power BI MS Excel MySQL R (programming language) Python Komandas vadība Prasme izvirzīt mērķus Stratēģiskā plānošana

Languages

  •  English
Contact person
Inese Muceniece
Printful ir apdrukas, šūšanas un citu ārpakalpojumu uzņēmums, kas palīdz cilvēkiem pārvērst viņu idejas zīmolos un produktos. Mēs izgatavojam un izsūtām personalizētu apģērbu, aksesuārus un dizaina produktus klientiem internetveikalu vārdā. Kopš uzņēmuma dibināšanas 2013. gadā, Printful ir paplašinājies līdz globālai ekspertu komandai ražotnēs visā pasaulē un ir Latvijā pirmais vienradzis jeb privātais jaunuzņēmums, kura vērtība pārsniedz 1 miljardu ASV dolāru.

Darbs Printful ir aizraujošs un izaicinošs mēs ik dienu cenšamies uzlabot savas prasmes un iemācīties ko jaunu. Mēs vērtējam godīgumu, iniciatīvas un cieņpilnas, atklātas attiecības, kas palīdz mums augt gan personīgi, gan kā komandai, gan arī kā uzņēmumam.

Mēs cenšamies veicināt piederības sajūtu un veidot iekļaujošu, pieņemošu un labvēlīgu vidi ik vienam.

Veido savu karjeru ar draudzīgiem un aizrautīgiem cilvēkiem!

Company websitehttp://www.printful.com

Registration number40203050078

Similar job ads:

Data & Analytics Engineer
Cabot Latvia SIA
Rīga
€ 3800 – 4200
Deadline: 05.05.2024
Business Development/Sales Manager
SoftGamings | SIA SOCRATES
Rīga
€ 2000 – 4000
Deadline: 02.05.2024
IT projektu vadītājs/-a
Latvijas valsts meži AS
Rīga
€ 3441
Deadline: 30.04.2024