49
Belam - Riga SIA
SCADA programmēšanas inženieris/-e

SIA “Belam-Rīga” aicina pievienoties savam kolektīvam atbildīgu SCADA programmēšanas inženieri ar zemāk uzskaitītām prasībām:

Pienākumi

  • Formulēt tehniskus darba uzdevumus, sagatavot programmēšanas algoritmus;
  • Veikt SCADA sistēmu konfigurēšanu un lietojumprogrammu izstrādi, programmēšanu atbilstoši tehniskām uzdevumam un algoritmam;
  • Veikt datu apmaiņas interfeisu starp SCADA un citam IT sistēmām programmēšanu vai konfigurēšanu;
  • Programmu un algoritmu dokumentēšana, tehnisko aprakstu un lietotāju instrukciju sagatavošana;
  • Sadarbībā ar citām projektos iesaistītam uzņēmuma struktūrvienībām, klientiem un piegādātajiem precizēt tehniskus uzdevumus, saskaņot programmēšanas risinājumus;
  • Piedalīties jaunu tehnisko risinājumu veidošanā un attīstībā.

Prasības

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā tehniskā izglītība, vēlams – elektroapgādes, automātikas vai telekomunikāciju jomā (var būt pēdējo kursu students);
  • SCADA programmēšanas iemaņas, ieskaitot iebūvētas skriptu valodas (piem., VB, C), vēlams - darba pieredze ar Siemens WinCC, ABB 800xA, Schneider Electric EcoStruxure SCADA, Wonderware;
  • Vēlamas zināšanas datu bažu programmēšanā – SQL;
  • Telekomunikācijas tehnoloģiju zināšanas – Ethernet; WiFi; 3G/4G.
  • Industriālo komunikācijas tehnoloģiju un protokolu zināšanas – Modbus TCP; IEC 60870-1-104; OPC;
  • Labas iemaņas darbā ar MS Office;
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Attīstīta loģiskā domāšana;
  • Spēja plānot savu darbu un noteikt prioritātes;
  • Augstas saskarsmes prasmes, punktualitāte, precizitāte un atbildība;
  • Gatavība doties komandējumos ārpus Latvijas.

Piedāvājam

  • Aizraujošu darbu starptautiskos projektos un projektos Latvijā;
  • Kvalifikācijai atbilstošu stabilu atalgojumu;
  • Mūsdienīgu darba vidi un materiāli tehnisko nodrošinājumu;
  • Personiskās un profesionālās pilnveidošanās iespējas;
  • Darba alga no 1400 Eur (bruto).

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt SIA „Belam-Rīga” sadaļā "pieteikties" ar piezīmi „SCADA programmēšanas inženieris”.

Kontakttālrunis – 67013400

Darba laiks: Pilna slodze
Darba vieta: Rīga

Monthly gross salaryGross/mo  € 1400

Additional information:  no 1400 EUR (bruto)

Location

    Rīga, Latvia

Time of work

  • Full-time
Contact person
67013400

Company websitehttp://www.belam.lv

Registration number40003171311