35
Informācijas tehnoloģiju administratoru
JELGAVAS POLIKLĪNIKA, SIA

Prasības:

  • Vidējā profesionālā vai augstākā izglītība informācijas tehnoloģiju vai ar eksaktajām zinātnēm saistītā jomā.
  • Informācijas tehnoloģiju (turpmāk - IT) administratora vai līdzīgā amatā ilgāka par 2 gadiem pēdējo 5 gadu laikā.
  • Praktiska pieredze centralizētā Windows darbstaciju uzturēšanā.
  • Zināšanas un prasmes Windows darbstaciju un AD administrēšanā.
  • Zināšanas par datubāzes vadības sistēmām.
  • TCP/ IP, IPv4, DNS, SSL, TLS, VPN (open VPN, WireGuard) protokolu zināšanas.
  • Prasmes un iemaņas datortīklu ierīkošanā, datortehnikas un biroju tehnikas uzstādīšanā, diagnostikas, remontu un apkopes darbu veikšanā.
  • Teicamas lietojumprogrammu (MS Office), jo īpaši MS Excel, Google Worksspace prasmes.
  • Valsts valodas prasme augstākajā līmenī, krievu sarunvalodas zināšanas un angļu valodas zināšanas, lai spētu lasīt un izprast ar amata pienākumu veikšanu saistīto informāciju.
  • Spēja pastāvīgi un racionāli organizēt savu darbu.
  • Spēja veidot un uzturēt efektīvu saziņu ar kolēģiem, iesaistīties komandas darbā.

Piedāvājam:

  • Darbu klātienē ar darba vietu Jelgavas pilsētas centrā un normālo darba laiku darba dienās;
  • Mēnešalgu 1450 - 2000 euro bruto par pilnu slodzi (atkarībā no profesionālās pieredzes, prasmēm un izglītības);
  • Sociālās garantijas, piemaksas, prēmijas un naudas balvas atbilstoši iestādes darba samaksas nolikumam;
  • Veselības apdrošināšanu pēc 1 nostrādāta gada;
  • Apmaksātas mācības kvalifikācijas paaugstināšanai pēc aktualitātes;
  • Vērtīgu pieredzi sakārtotā un uz attīstību vērstā darba vidē;
  • Profesionālus un atsaucīgus kolēģus.

Svarīgākie pienākumi:

  • Konsultēt poliklīnikas datortehnikas lietotājus, nepieciešamības gadījumā sniegt tehnisku palīdzību attālināti vai klātbūtnē uz vietas.
  • Uzstādīt, konfigurēt un apkalpot datortehniku u.c. biroju tehniku.
  • Diagnosticēt un novērst kļūmes datortehnikas darbībā.
  • Novērst nesankcionētās programmatūras lietošanu.
  • Instalēt un konfigurēt programmatūru, veikt nepieciešamo programmatūras atjaunināšanu.
  • Rūpēties par drošību datorsistēmu darbībā.
  • Analizēt poliklīnikas IKT infrastruktūras darbību un sniegt priekšlikums par nepieciešamajiem uzlabojumiem.
  • Dokumentēt IKT infrastruktūru, izmaiņas, lietotāju pieejas tiesības un izmaiņas.
  • Administrēt poliklīnikas mājas lapu un intranetu.

    Lai pieteiktos vakancei, lūdzam sūtīt CV un pieteikuma vēstuli norādot amata nosaukumu, līdz 30.03.2023.
    Lai pieteikums tiktu pieņemts izskatīšanai - pieteikuma vēstulē lūdzam:
    1. aprakstīt savu darba un profesionālo pieredzi atbilstoši amatam noteiktajām prasībām;
    2. uzrādīt vismaz 2 kontakttālruņus no iepriekšējās darba pieredzes, kur varētu iegūt atsauces par pretendenta darba izpildes kvalitāti.

Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti darba intervijai.
Informācija par personas datu apstrādi SIA “Jelgavas poliklīnika” atrodama mājas lapā: https://jp.lv/privatuma-politika-darbinieki

Monthly gross salaryGross/mo  € 1450 - 2000

Additional information:  Mēnešalgu 1450 - 2000 euro bruto par pilnu slodzi (atkarībā no profesionālās pieredzes, prasmēm un izglītības)

Location

    Jelgava, Jelgavas novads, Latvia

Time of work

  • Full-time
  • Fixed term
Contact person
JELGAVAS POLIKLĪNIKA

Jelgavas poliklīnika ir ambulatorā ārstniecības iestāde, kas savus pakalpojumus iedzīvotājiem sniedz no 1993.gada. Poliklīnikas darbības mērķis ir nodrošināt pilsētas iedzīvotājiem pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.
Poliklīnikai ir sena vēsture un senas tradīcijas. Tās pirmsākumi meklējami 20.gadsimta 30.gados.
1948.gadā apvienoja Jelgavas slimnīcu ar poliklīniku un ārsti strādāja pēc 3 posmu sistēmas: ambulatori pieņēma poliklīnikā, veica mājas vizītes un strādāja slimnīcā. Pēc 1960.gada šo sistēmu likvidēja, atsevišķi sāka darboties slimnīca un atsevišķi – poliklīnika. Ilgus gadus Poliklīnika bija cieši saistīta ar Jelgavas slimnīcu un atradās slimnīcas pakļautībā. Poliklīnika tika reģistrēta Latvijas Uzņēmumu reģistrā 1993.gadā, bet kopš 2003.gada ir Jelgavas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība.

Company websitehttp://www.jp.lv/

Registration number41703007095

Similar job ads:

Klientu atbalsta speciālists
The One
Rīga
€ 1500 – 2000
Deadline: 10.05.2024
Klientu un IT lietojumprogrammu koordinators/-e
DPD Latvija SIA
Rīga
€ 1200 – 1700
Datortehniķis
Baltic Data SIA
Rīga
€ 1000 – 1400
Deadline: 15.05.2024