309
Valsts izglītības satura centrs
Informācijas un komunikāciju vecākā eksperta/-es (darbinieka) amats uz noteiktu laiku

Valsts izglītības satura centrs (reģ. Nr. 90009115938)
izsludina atklātu konkursu uz
Digitālo risinājumu departamenta Informācijas un komunikāciju vecākā eksperta/-es (darbinieka) amatu uz noteiktu laiku (līdz 31.12.2023.)

Ko mēs piedāvājam?

Iespēju kļūt par svarīgu posmu profesionālā valsts pārvaldes kolektīvā un veikt atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;
Par ieguldīto darbu ik mēnesi saņemt atalgojumu atbilstoši amata klasifikācijai ar mēnešalgu EUR 2125 (bruto);
Veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam;
Darba vieta būs Rīgā, Vaļņu ielā 2 (Vecrīgā);
Iespējas profesionālais pilnveidei un izaugsmei.

Amata mērķis:
Nodrošināt tehnisko atbalstu serveru parkam, datoriem un pašvaldības chromebook lietošanas tehniskās konsultācijas ESF projekta Nr.8.1.2.0/22/I/001 “Izglītības iestāžu digitalizācija 7.-9. klasēm” (turpmāk – projekts) ietvaros.

Veicamie galvenie amata pienākumi:
• Saskaņot un piedalīties Latvijas izglītības iestāžu informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (turpmāk – IKT) digitalizācijas stratēģijas ieviešanā, kas paredz infrastruktūras, sistēmu integrāciju un metodiskā atbalsta kompleksu vidēja termiņa pasākumu īstenošanu un digitālas IT mācību vides ieviešanu;
• Koordinēt vienotu pieeju IT atbalsta izveidei 43 pašvaldībām;
• Nodrošināt projekta ieviešanas kvalitātes kontroli attiecībā uz sasniedzamajiem kvalitatīvajiem rādītājiem;
• Organizēt standarta programmatūras konsultācijas un uzturēšanu;
• Nodrošināt tehnisko atbalstu un virtualizāciju (Docker) centra serveru parkam;
• Veikt centra datortehnikas centralizētu pārvaldību piedāvā risinājumus tehnikas (programmatūras) savienojamības problēmām un vada to ieviešanu.

Prasības pretendentiem:

• Augstākā akadēmiskā IKT izglītība vai otrā līmeņa profesionālā augstākā IKT izglītība;
• Pieredze IT infrastruktūras projektu un integrāciju esošās IT infrastruktūras kopās;
• Pieredze standart programmatūras uzraudzībā, servera parka uzturēšanas un virtualizācijas organizēšanā;
• Vēlama pieredze liela mēroga projektu darba plānošanā, koordinēšanā un īstenošanā;
• Labas angļu valodas zināšanas.

Amats ir klasificēts 21.5 saimes IV līmenī (11. mēnešalgu grupa).

Iesniedzamie dokumenti:
1. motivēta pieteikuma vēstule, kurā lūdzam aprakstīt darba pieredzi IKT jomā;
2. CV (vēlams sagatavot atbilstoši Europass CV standarta formai).
Pretendentiem/-ēm pieteikties līdz 2023. gada 23. aprīlim (ar norādi „Informācijas un komunikāciju vecākā eksperta/-es”), iesniedzamos dokumentus:
• nosūtot pa pastu vai iesniedzot personīgi Valsts izglītības satura centra Administratīvajam un nodrošinājuma departamentam (Vaļņu iela 2, Rīga, LV– 1050);
• nosūtot CV-Online mājaslapā, sadaļā "Pieteikties".

Informējam, ka amata konkurss noritēs 2 kārtās šādi:
1. kārtā notiks pretendentu iesniegto dokumentu atbilstības un pieteikuma vēstulē sniegtās informācijas saturiskā izvērtēšana;
2. kārtā iekļuvušie pretendenti tiks aicināti uz darba interviju, kuras laikā tiks izvērtēta katra pretendenta piemērotība pretendentiem izvirzītajām prasībām.

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.
Informējam, ka Jūsu pieteikums tiek apstrādāts atbilstoši personu datu apstrādes prasībām šīs atlases ietvaros, datu pārzinis – Valsts izglītības satura centrs, Vaļņu iela 2, Rīga.

Monthly gross salaryGross/mo  € 2125

Location

    Rīga, Latvia
    Vaļņu iela 2

Time of work

  • Full-time
  • Fixed term

Languages

  •  English
  •  Latvian
Contact person

Company websitehttps://www.visc.gov.lv/lv

Registration number90009115938

Similar job ads:

Projektu vadītājs/-a
Fresh
Rīga
€ 1500 – 4300
Deadline: 15.05.2024
Personāla nodaļas personāla speciālists/-e
Asistents Mārketinga un sabiedrisko attiecību pārvaldē
Rietumu Banka AS
Rīga
€ 1400 – 1600
Deadline: 25.05.2024