232
SCM Latvia SIA
Ražošanas vadītājs/-a

SIA “SCM Latvia” ir mūsdienīgs un ambiciozs uzņēmums ar 12 gadu pieredzi industriālā projektēšanā un būvniecībā. Esam līderi metāla konstrukciju ražošanā Latvijā. Liela daļa būvniecības projektu tiek īstenoti Skandināvijas valstīs.

SIA “SCM Latvia” vērtības:

  • Profesionalitāte
  • Godīgums
  • Neatlaidība
  • Sistemātiskums
  • Atbildība
  • Precizitāte

Aicinām savā Komandā jaunu profesionāli, kas meklē izaugsmes iespējas strauji augošā, starptautiskā kompānijā, kur varētu realizēt savas prasmes un ambīcijas, iegūt un paplašināt profesionālās un personīgās zināšanas. Izsludinām pieteikšanos uz vakanci
RAŽOŠANAS VADĪTĀJS

DARBA PIENĀKUMI:

  • Mērķtiecīgi plānot, organizēt un vadīt komandas darbu;
  • Veikt ražošanas procesa uzraudzību un kvalitātes standartu ievērošanu ražošanas iekārtām;
  • Nodrošināt ražošanas iekārtu efektīvu, plānveidīgu darbību, un laicīgi novērst iekārtu darbības traucējumus;
  • Optimizēt ražošanas iekārtu darbību, lai samazinātu ražošanas izmaksas;
  • Sagatavot grafikus un atskaites par iekārtu darbību.

JŪSU ATBILDĪBA BŪS:

  • par metāla apstrādes, krāsošanas iekārtu tehnisko stāvokli, noteiktā darba norisi un rezultātiem, darba drošības noteikumu izpildi, uzticētajiem darba līdzekļiem, iekārtām un mašīnām, kā arī vadītāja rīkojumu un norādījumu pildīšanu.

PRASĪBAS KANDIDĀTIEM:

  • Profesionālā vai augstākā tehniskā izglītība;
  • Obligāta pieredze komandas vadīšanā;
  • Pieredze līdzvērtīgā darbā vismaz 3 gadi;
  • Prasme lasīt tehnisko dokumentāciju, rasējumus un shēmas;
  • Spēja pieņemt lēmumus savas kompetences ietvaros;
  • Teicamas sadarbības un vadības prasmes;
  • Vēlamas krievu sarunvalodas zināšanas.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Plašas personīgās un profesionālās izaugsmes iespējas strauji augošā un dinamiskā uzņēmumā.
  • Apmācības un pieredzi darbā ar starptautiskiem partneriem.
  • Stabilu atalgojumu.
  • Pilnas slodzes darbu kompānijā ar lielu pieredzi.
  • Sociālās garantijas.
  • Bezmaksas stāvvietu.
  • Nepieciešamības gadījumā nodrošinām ar transportu.
  • Mēneša atalgojums (Bruto) 2500 - 4000 EUR.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.
www.scm.lv

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2500 - 4000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

SCM Latvia kopš 2007.gada veic visa veida industriālo un komerciālo projektu projektēšanu, konstrukciju ražošanu un būvniecību.

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.scm.lv/

Tev varētu interesēt arī:

Head of Operations and Maintenance Charging Stations Infrastructure EE/LV/LT
Eleport
Rīga
€ 4000 – 4500
Beigu termiņš: 24.04.2024
Darbu vadītājs/-a būvniecības jomā
Enersense SIA
Rīga
€ 2000
Beigu termiņš: 12.05.2024
Servisa mehāniķis
Avesco SIA
Rīga
€ 2000 – 3000
Beigu termiņš: 27.04.2024