39
Eiroplasts SIA
ATTĪSTĪBAS VADĪTĀJA ASISTENTS/-E

SIA „Eiroplasts” - lielākais sadzīves ventilācijas piederumu ražotājs Baltijas valstis.
Aicinām savā komandā

ATTĪSTĪBAS VADĪTĀJA ASISTENTU

Galvenie pienākumi:

  • Asistēt attīstības nodaļas komandai;
  • dalība jaunu produktu izstrādes projektos;
  • apkopot, konspektēt un veidot tehnisko dokumentāciju.

No Jums sagaidām:

  • mērķtiecīgu, uz rezultātu orientētu personību;
  • analītisko domāšanu, precizitāti, vēlmi mācīties un apgūt jauno;
  • izcilas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • labas iemaņas darbā ar datoru;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze ar CAD programmām;
  • labas latviešu un angļu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • interesantu un dinamisku darbu mūsdienīgā ražošanas uzņēmumā;
  • iespēju realizēt savu potenciālu, iegūstot profesionālo izaugsmi;
  • atalgojumu no 1,300 līdz 1,500 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas, t.sk. veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • atbalstu kvalifikācijas celšanas.

Atrodamies: Rīgā, Granīta iela 32 k-6.
Sabiedriskais transports: 50. autobuss, pietura „Ciemats”
Jautājumu vai neskaidrību gadījumā zvanīt pa tel. +371 27 338 488
Gaidām Jūsu CV latviešu valodā sadaļā "pieteikties".

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1300 - 1500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
+371 27338488

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 18.05.2024
Pārdošanas vadītājs/-a
Confero Technologies, SIA
Rīga
€ 3000
Beigu termiņš: 26.04.2024
Marketing Automation Specialist
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2750
Beigu termiņš: 01.05.2024