138
Klientu attiecību vadītājs(-a)
Printful Latvia AS

Printful turpina strauji augt, tāpēc aicinām motivētu klientu attiecību vadītāju pievienoties mūsu apņēmīgajai pārdošanas komandai, kas strādā ar pasaulē lielākajiem zīmoliem izklaides, mūzikas, sporta un citās industrijās.

Tavi pienākumi:

  • sadarboties ar augsta līmeņa B2B klientiem no visas pasaules;
  • sniegt padomus klientiem, kā attīstīt savu e-komercijas uzņēmumu un nospraust jaunus uzņēmējdarbības mērķus;
  • izveidot AIDA pārdošanas modeli kopā ar pārdošanas attīstības komandu;
  • vadīt sarunas ar augstu pievienoto vērtību un aktīvi sadarboties ar potenciāliem klientiem visā pirkšanas lēmuma pieņemšanas procesā;
  • vadīt pārdošanas procesus, lai izprastu klientu vajadzības;
  • sadarboties ar citām komandām, lai rastu klientiem labākos risinājumus;
  • sasniegt ceturkšņa pārdošanas mērķus un precīzi prognozēt pārdošanas aktivitātes.

Savu darbu veicam ar aizrautību, tāpēc sagaidām tādu pašu attieksmi arī no tevis. Mūsu komanda ir konkurētspējīga, draudzīga un motivēta, tādēļ meklējam līdzīgi domājošu kolēģi, kas ar savu pieredzi un zināšanām palīdzēs mums gūt panākumus.

Zemāk ir saraksts ar formālajām prasībām, tomēr svarīgākais ir, ka tev piemīt izcilas komunikācijas spējas, kā arī vēlme gūt panākumus un mācīties. Mēs esam starptautiska komanda, tāpēc no jauniem kolēģiem sagaidām izcilas angļu valodas zināšanas.

No tevis sagaidām:

  • stratēģisku domāšanu un radošu pieeju problēmu risināšanā;
  • interesi par tehnoloģijām un pārdošanu;
  • teicamas organizatoriskās un laika plānošanas prasmes;
  • vēlmi strādāt dinamiskā un aizraujošā darba vidē;
  • prasmi strādāt komandā.

Mēs piedāvājam:

  • mēnešalgu 1200–2300 eiro bruto, kas sastāv no pamatalgas un mainīgā atalgojuma, atkarībā no pieredzes, prasmēm un rezultātiem;
  • darbam nepieciešamo aprīkojumu – strādā Windows vai Mac vidē;
  • mūsdienīgu un labiekārtotu biroju Rīgas centrā;
  • elastīgu darba dienas sākumu (darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00);
  • siltas, veselīgas bezmaksas pusdienas birojā no Vairāk Saules u. c. restorāniem;
  • veselības apdrošināšanu, kurā iekļauta garīgās veselības veicināšanas programma;
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta kluba abonementu;
  • iespēju katru gadu 90 dienas strādāt ārzemēs;
  • darbinieku atlaides vairāk nekā 300 produktiem;
  • veicināt profesionālo izaugsmi (konferences, semināri, mentorings, vieslekcijas);
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus un neaizmirstamas ballītes!

Printful nodrošina vienlīdzīgas iespējas ikvienam. Mēs atbalstām dažādību un iekļaujošu darba vidi, un kandidātus(-es) izvērtējam, balstoties vienīgi uz sasniegumiem, kvalifikācijām un darba pieredzi.

Ja esi gatavs(-a) pieņemt šo izaicinājumu, sūti mums savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā!

Esi ieinteresēts(-a), bet šķiet, ka šis nav tavs lauciņš? Iesaki vakanci draugiem un ieskaties citos Printful darba piedāvājumos. Mēs vienmēr meklējam radošus un mērķtiecīgus cilvēkus, kuri papildinātu mūsu strauji augošo komandu!

AS Printful Latvia (Reģ. Nr. 40203050078)

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200 - 2300

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Raina bulvaris 25
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 Komunikācijas prasmes Problēmu risināšana Laika plānošanas prasmes Organizatoriskās prasmes Komandas darbs

Valodas

  •  Angļu
Kontaktpersona
Ana Paula de Melo

Printful ir apdrukas, šūšanas un citu ārpakalpojumu uzņēmums, kas palīdz cilvēkiem pārvērst viņu idejas zīmolos un produktos. Mēs izgatavojam un izsūtām personalizētu apģērbu, aksesuārus un dizaina produktus klientiem internetveikalu vārdā. Kopš uzņēmuma dibināšanas 2013. gadā, Printful ir paplašinājies līdz globālai ekspertu komandai ražotnēs visā pasaulē un ir Latvijā pirmais “vienradzis” jeb privātais jaunuzņēmums, kura vērtība pārsniedz 1 miljardu ASV dolāru.

Darbs Printful ir aizraujošs un izaicinošs – mēs ik dienu cenšamies uzlabot savas prasmes un iemācīties ko jaunu. Mēs vērtējam godīgumu, iniciatīvas un cieņpilnas, atklātas attiecības, kas palīdz mums augt gan personīgi, gan kā komandai, gan arī kā uzņēmumam.

Mēs cenšamies veicināt piederības sajūtu un veidot iekļaujošu, pieņemošu un labvēlīgu vidi ik vienam.

Veido savu karjeru ar draudzīgiem un aizrautīgiem cilvēkiem!

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.printful.com

Tev varētu interesēt arī:

Klientu apkalpošanas speciālists/e ārzemju izglītības aģentūrā
Baltic Council for International Education
Rīga
€ 1300 – 2000
Beigu termiņš: 28.04.2024
Viesnīcas administrators
Grand Palace Hotel
Rīga
€ 7
Beigu termiņš: 02.05.2024
Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 19.05.2024