115
Pillar Contractor, SIA
Ceļu inženieris-projektētājs

PRASĪBAS

• būvprakses sertifikāts ceļu projektēšanā tiks uzskatīts par priekšrocību;
• augstākā izglītība transportbūvēs;
• labas datora prasmes AutoCad un MS Office;
• Autodesk Civil 3D pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību;
• ceļu projektēšanas un būvniecības tehnoloģijas, kā arī spēkā esošo normatīvo aktu un standarta pārzināšana;
• vēlama pieredze autoruzraudzībā, būvuzraudzībā vai būvniecībā;
• analītiska domāšana, labas komunikācijas prasmes un precizitāte pildot darba uzdevumus;
• labas latviešu valodas zināšanas.

PIENĀKUMI

• veikt ceļu, ielu laukumu, transportbūvju būvprojektu izstrādi, risinājumu saskaņošanu;
• veikt konstrukciju aprēķinus savas kompetences ietvaros;
• kārtot un noformēt projekta dokumentāciju ievērojot spēkā esošos normatīvos aktus;
• sadarbība ar projekta vadītāju, pasūtītāju un iesaistītajiem inženieriem;
• būvprojekta autoruzraudzības nodrošināšana;
• darbu izpildes nodrošināšana atbilstošā kvalitātē un termiņā.

MĒS PIEDĀVĀJAM

• iespēju pilnveidoties un attīstīt profesionālās prasmes;
• iespēju veikt darbu, kas atbilst Jūsu zināšanām, pieredzei un spējām;
• mēneša darba alga no 2600.00 EUR - 2800.00 EUR (pirms nodokļu nomaksas, par pilnu darba slodzi), atkarībā no pieredzes, kvalifikācijas un kompetencēm.

Pieteikties konkursam iespējams līdz 2023.gada 20. jūnijam. Sīkāk par uzņēmumu jūs varat uzzināt mājas lapā www.pillar.lv.
Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz pārrunām uzaicinātos kandidātus.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2600 - 2800

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Rīga, Rīgas rajons, Latvija Pulkveža Brieža iela 28A, Rīga, LV-1045

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Elīna Tiltiņa
26663499

Pillar Contractor, SIA (reģ.nr. 40103929498) nodarbojas ar projektēšanu un celtniecības procesu vadīšanu un realizāciju.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.pillar.lv