181
BALTU KOKS SIA
Mežizstrādes meistars (darbam Vidzemē)

Saistībā ar uzņēmuma attīstību, strauju darba apjomu pieaugumu, aicinām darbā Mežizstrādes meistaru darbam Vidzemē.

Pienākumi:

• Organizēt un kontrolēt mežizstrādes darbus cirsmās
• Nodrošināt kvalitatīvu un efektīvu mežizstrādes procesu
• Organizēt kokmateriālu piegādes
• Apkopot informāciju un sniegt atskaites

Prasības:

• Obligāta darba pieredze mežizstrādes vai mežsaimniecības nozarē
• B kategorijas autovadītāja apliecība
• Spēja patstāvīgi organizēt darbu, pieņemt lēmumus, komunicēt ar klientiem
• Spēja atrast situācijai piemērotāko risinājumu

Piedāvājam:

• Kvalifikācijai atbilstošu, konkurētspējīgu atalgojumu
• Darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu
• Aizrautīgu un dinamisku darbu
• Jaunus profesionālus izaicinājumus, strādājot dinamiskā komandā

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt sadaļā Pieteikties.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1800 - 2800

Papildu informācija: Alga no 1800 - 2800 eur bruto

Atrašanās vieta

    Vidzemes reģ., Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
BALTU KOKS

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.baltukoks.lv