192
TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS/-E -Kurzemes reģions
TIMAC AGRO LATVIA  SIA
TIMAC AGRO LATVIA SIA

SIA TIMAC AGRO ir industriāls ražošanas uzņēmums, kas specializējas augu barības vielu, augsnes ielabotāju un dzīvnieku uztura ražošanā.

Aicinām mūsu komandā:

TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVI (Kurzemes reģions)

Galvenie pienākumi:

  • Vizītes saimniecībās, sniedzot konsultācijas un pārdodot uzņēmuma ražotos mēslošanas un lopkopības produktus
  • CRM sistēmas (CRM sistēmas apmācības nodrošinām) izmantošana savu aktivitāšu reģistrēšanai un atskaišu iesniegšanai vadībai
  • Patstāvīga sava darba ikdienas organizēšana un plānošana

Prasības kandidātiem:

  • Vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze augkopības un/vai lopkopības nozarē
  • Interese par lauksaimniecību, vēlme ikdienā komunicēt un strādāt ar lauksaimniekiem, piemērojot labākos risinājumus viņu saimniecībām
  • Iemaņas darbam ar datoru (MS Office, Outlook) un biroja tehniku
  • Neatlaidība un vēlme mācīties un papildināt savas zināšanas
  • Pozitīva, aktīva personība ar lieliskām saskarsmes spējām
  • Teicamas valsts valodas zināšanas
  • “B” kategorijas autovadītāja apliecība

Mēs piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu 1400-3000 (bruto), kas sastāv no fiksētās darba algas un neierobežotas iespējas nopelnīt komisijas un bonusus
  • Uzņēmuma auto, telefonu un citu darba izpildei nepieciešamo aprīkojumu rezultatīva darba izpildei
  • Komandas saliedēšanās pasākumus un dāvanu Tavā dzimšanas dienā
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
  • Regulāras apmācības, sapulces
  • Lielisku darba pieredzi starptautiskā uzņēmumā
  • Pieredzējušus un atsaucīgus kolēģus

    Protams, ļoti novērtēsim zināšanas un pieredzi lauksaimniecībā, taču noteikti piesakies arī tad, ja esi enerģisks, komunikabls un gatavs daudz mācīties!

CV un pieteikuma vēstuli, lūdzam, sūtīt sadaļā PIETEIKTIES
Pateicamies visiem pretendentiem, taču informējam, ka sazināsimies tikai ar otrās kārtas
kandidātiem! Paldies par jūsu interesi!
Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus TIMAC AGRO LATVIA SIA.
Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400 - 3000

Papildu informācija: Konkurētspējīgu atalgojumu 1400-3000 (bruto), kas sastāv no fiksētās darba algas un neierobežotas iespējas nopelnīt komisijas un bonusus

Atrašanās vieta

    Kurzemes reģions, Latvija
    Kurzeme

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 MS Office

Valodas

  •  Latviešu

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.timacagrolatvia.lv

Tev varētu interesēt arī:

Jaunākais/-ā konsultants/-e Ilgtspējas un citos apliecinājuma pakalpojumos
KPMG Baltics SIA
Rīga
€ 1100 – 1400
Beigu termiņš: 20.04.2024
Pārstāvniecības Liepājā vecākais projektu vadītājs/-a uz noteiktu laiku
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Liepāja
€ 1337 – 1587
Beigu termiņš: 25.04.2024
Pārdošanas un produktu attīstības speciālists
Caljan LSEZ SIA
Liepāja
€ 2400 – 2700
Beigu termiņš: 22.04.2024