60
Eiroplasts SIA
Datu ievades operators/-e

SIA "Eiroplasts" - lielākais sadzīves ventilācijas piederumu ražotājs Baltijas valstīs - aicina darbā

DATU IEVADES OPERATORU

Darba pienākumi:

  • Pieņemt klientu pasūtījumus, ievadīt tos uzskaites sistēmā un nodrošināt to izpildes kontroli, sadarbojoties ar citām uzņēmuma struktūrvienībām;
  • Noformēt izejošos un ienākošos dokumentus un nodrošināt to apriti;
  • Atbildēt uz klientu jautājumiem un pieprasījumiem;
  • Veidot profesionālas un draudzīgas attiecības ar klientu pārstāvjiem, veicinot biznesa attīstību

Prasības kandidātam:

  • Vēlama pieredze līdzvērtīgā amatā;
  • Spēja strādāt un pieņemt lēmumus nestandarta situācijās, organizējot savu darbu un nosakot prioritātes;
  • Labas komunikācijas prasmes;
  • Teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Office, MS Excel, Internet, MS Outlook);
  • Latviešu un angļu valodas zināšanas

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu starptautiskā vidē, strādājot ar kvalitatīvu, Latvijā ražotu produkciju;
  • Mūsdienīgu darba vidi vienā no lielākajiem savas nozares uzņēmumiem;
  • Atalgojumu no 1400 eiro pirms nodokļu nomaksas, kā arī papildus prēmijas;
  • Apmācību iespējas;
  • Darba laiku, darba dienās no 8:00 17:00;
  • Interesantu darbu un profesionālās attīstības iespēju;
  • Komunikāciju ar klientiem visā Pasaulē
  • Apmaksātus profesionālās attīstības kursus;
  • Draudzīgu kolektīvu un pozitīvu darba vidi;
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana;
  • Sociālās garantijas

Atrodamies: Rīgā, Granīta iela 32 k-6.
Sabiedriskais transports: 50. autobuss, pietura Ciemats.
Darbu var uzsākt nekavējoties.
Jautājumu vai neskaidrību gadījumā zvanīt pa tel. +371 27338488.
Gaidām Jūsu CV sadaļā "pieteikties".

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400 - 1600

Papildu informācija: no 1400 eiro pirms nodokļu nomaksas, kā arī papildus prēmijas

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Granīta iela 32 k-6

Darba veids

  • Pilna slodze
+371 27338488

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 25.05.2024
Iepirkumu speciālists/-e
SIA Aerones Engineering
Rīga
€ 1500 – 1800
Beigu termiņš: 24.05.2024
Datu ievades speciālists/-e Ekspluatācijas dienestā
Latvijas Mobilais Telefons
Rīga
€ 1400 – 1600
Beigu termiņš: 28.04.2024