233
Latvijas Amerikas acu centrs SIA
Klīnisko pētījumu koordinators/-e

SIA "Latvijas Amerikas acu centrs" ir pirmā privātā acu klīnika Baltijas valstīs. Šeit satiekas pacientu aprūpe ar mūsdienīgām tehnoloģijām un augsta līmeņa zināšanām, nodrošinot pilnvērtīgu acu un redzes veselības diagnostiku, ārstēšanu un redzes korekciju pieaugušajiem un bērniem.

Sakarā ar darbības paplašināšanu aicinām savā komandā KLĪNISKO PĒTĪJUMU KOORDINATORU.

Darba pienākumi:

  • Piedalās klīnisko pētījumu komandas darbā saskaņā ar klīnisko pētījumu protokolu nosacījumiem;
  • Piedalās nodaļas stratēģiskās attīstības un plānošanas darbā;
  • Piedalās klīnisko pētījumu budžetu un norēķinu grafiku sagatavošanā, seko to izpildei;
  • Sagatavo atskaites par izvirzīto mērķu izpildi, budžetu pārskatu, statistiku;
  • Vada un koordinē klīnisko pētījumu norises procesus, klīnisko pētījumu komandas darba grafiku;
  • Veido un koordinē pacientu vizīšu grafiku;
  • Koordinē un nodrošina ar klīnisko pētījumu norisi saistītas informācijas apriti nodaļā un uzņēmumā;
  • Koordinē un nodrošina saziņu ar pacientiem;
  • Uztur klīnisko pētījumu medicīnas iekārtu un mērierīču žurnālus, seko iekārtu drošībai, organizē to elektrodrošības un funkcionālās pārbaudes;
  • Organizē un koordinē izbraukumus un vizītes pie sadarbības partneriem;
  • Sadarbojas par klīnisko pētījumu monitoriem, atbildīgajām institūcijām un sadarbības partneriem;
  • Piedalās iekšējos un ārējos auditos;
  • Piedalās konferencēs, semināros un tematiskās izstādēs tai skaitā, starptautiskā vidē ārvalstīs.

Prasības pretendentam:

  • Augstākā izglītība (vēlama medicīnā, biznesa vadībā vai ekonomikā);
  • Iepriekšēja pieredze līdzvērtīgā amatā ne mazāk kā 2 gadi (vēlama);
  • Praktiska pieredze projektu vadībā;
  • Spēja organizēt komandas darbu un strādāt patstāvīgi;
  • Spēja strādāt ar liela apjoma informāciju;
  • Spēja veikt daudzfunkcionālus un dažāda rakstura pienākumus;
  • Elastīga pieeja situācijām un spēja pieņemt pamatotus lēmumus;
  • Spēja veikt intensīvu darbu un pielāgoties darba laikam komandējumā ārvalstīs un Latvijā;
  • Izkoptas sadarbības prasmes, komunikabilitāte un emocionālā inteliģence;
  • Izpratne un spēja realizēt uzņēmuma stratēģiju;
  • Latviešu, angļu, krievu valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • Pilna laika darbu;
  • Profesionālas izaugsmes iespējas, iegūstot jaunu pieredzi nozares vadošajā uzņēmumā Latvijā;
  • Sociālās garantijas;
  • Kvalitatīvu zināšanu un prasmju vidi personīgai izaugsmei;
  • Interesantu un dinamisku darba vidi;
  • Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu

Garantētais atalgojums no 1200,00 EUR līdz 1600,00 EUR (bruto) un piemaksu, bonusu sistēma.

Papildus informācija: Pieteikumu ar motivācijas vēstuli un CV lūdzam sūtīt sadaļā "pieteikties".

Kontakti:
Adrese: A.Deglava 12a, Rīga
Tālrunis: +371 67272257
www.laac.lv

* Iesniedzot savu pieteikumu uz vakanci, Jūs dodat piekrišanu SIA Latvijas Amerikas acu centrs, kā arī MFD Veselības grupas uzņēmumiem, apstrādāt Jūsu iesniegtos personas datus norādītās vakances kandidātu izvērtēšanas un atlases procesā minētajā vai saistošajos uzņēmumos.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200 - 1600

Papildu informācija: no 1200,00 EUR līdz 1600,00 EUR (bruto) un piemaksu, bonusu sistēma

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
+371 67272257

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.laac.lv

Tev varētu interesēt arī:

Klientu Pakalpojumu Daļas Pārstāvis/-e
Transcom WorldWide Latvia SIA
Latvija
€ 700 – 850
Beigu termiņš: 16.05.2024
Biroja administratori/-u
Reaton
Rīga
€ 1200
Beigu termiņš: 19.04.2024
Salona vadītājs/-a
UPB AS
Rīga
€ 1500 – 2500
Beigu termiņš: 21.04.2024