218
Mārketinga vadītājs/-a
SIA KOKOS
SIA KOKOS
SIA KOKOS

SIA KOKOS

KOKOS ir stabils, strauji augošs apģērbu mazumtirdzniecības uzņēmums ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi un 130 000 sekotājiem sociālajos tīklos, kuri ir snieguši augstāko novērtējumu klientu servisam. Mūsu galvenā motivācija ir laimīgi un apmierināti klienti, kuriem piedāvājam profesionālas konsultācijas un plašu preču klāstu katrai gaumei.
Gatavojoties jauna veikala atvēršanai, aicinām pievienoties mūsu komandai MĀRKETINGA VADĪTĀJU.

Prasības:

- Pieredze vadošā amatā mārketinga un vai reklāmas jomā;
- Augstākā izglītība mārketingā vai uzņēmējdarbībā;
- Spēja patstāvīgi plānot savu darbu;
- Latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas - flawless rakstītprasme;
- Labas Excel zināšanas, mārketinga statistikas un analītikas rīku pārvaldīšana;
- Pieredze e-komercijas projektu vadībā;
- Zināšanas un prasme izmantot Google Analytics, Google Ads, Facebook Meta Ads;
- Spēja domāt stratēģiski, takstiski, kā arī veidot darbplūsmas un vadīt komandu, īstenojot mārketinga mērķus.

Pienākumi:

- Mārketinga un e-komercijas komandas vadība un apmācības;
- Uzņēmuma īstermiņa un ilgtermiņa mārketinga stratēģijas izstrāde pārdošanas veicināšanai un uzņēmuma tēla atpazīstamībai;
- Mārketinga un e-komercijas budžeta plānošana un izdevumu kontrole;
- Tirgus izpēte un analīze;
- Pilna vizuālās, audio un video reklāmas veidošanas cikla vadība;
- Konkurentu analīze;
- Mārketinga kampaņu realizēšana;
- Piezemēšanās lapas, pārdošanas tuneļu, video, sociālo tīklu satura un klientu datu bāzes kampaņu izstrāde ar mērķi sasniegt un konvertēt mērķa auditoriju;
- KPI atskaites un dažādu kanālu ROI monitorings;
- Sabiedrisko attiecību aktivitāšu plānošana;
- Sadarbība ar aģentūrām, biznesa partneriem un biznesa klientiem;
- Uzņēmuma zīmola uzturēšana un attīstīšana.

Piedāvājam:

- Interesantu un dinamisku darbu stabilā un strauji augošā uzņēmumā;
- Profesionālās pilnveides iespējas un apmācības;
- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
- Motivējošu atalgojumu, sākot no 2500 EUR (bruto)

Iesniedzot savu CV, Tu sniedz mums piekrišanu apstrādāt savus personas datus darbinieku atlases procesam.

Ceram, ka būsi daļa no mūsu komandas!

Gaidīsim Tavu CV!

Informējam, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2500

Papildu informācija: No 2500 EUR bruto; darba laiks - darba dienās 9:00 - 18:00

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu

MŪSU MISIJA - PADARĪT PASAULI SKAISTĀKU UN CILVĒKUS LAIMĪGĀKUS!

Uzņēmums ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi, kuru laikā tirdzniecības platība augusi 17 reizes un šobrīd ir vairāk nekā
800 m2, Rīgas centrā. Vairāk nekā 130 000 sekotāji un vērtējumu 4.9/5, kas balstīts uz vairāk nekā 3200 apmierinātu klientu atsauksmēm. Mūsu galvenā motivācija ir laimīgi un apmierināti klienti, kuriem ikdienas piedāvājam profesionālas konsultācijas, stilista pakalpojumus un plašu preču izvēli katrai gaumei.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.kokoshop.eu

Tev varētu interesēt arī:

Jaunākais mārketinga projektu vadītājs/-a
LIDO AS
Rīga
€ 1500 – 1700
Beigu termiņš: 11.05.2024
Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 25.05.2024
Grafikas Dizaineris
KURBADS UN KO SIA
Rīga
€ 1400 – 2200
Beigu termiņš: 24.05.2024