126
JAUNĀKAIS PROGRAMMĒTĀJS
SIA Aerones Engineering

TAVI PIENĀKUMI BŪS

- Iesaistīties robotu izstrādes procesā un veikt uzlabojumus esošajiem robotiem

- Izstrādāt robotu vadības aplikācijas un robotu driver moduļus

NOVĒRTĒSIM, JA TEV IR

- Vismaz divi pabeigti kursi augstākās izglītības datorzinātnēs vai saistītā IT jomā

- Pieredze ar Python =<3.6

- Pierdze ar GIT, Debian GNU/ Linux vai to distribūcijām

- Vēlme ātri apgūt jaunas lietas

- Labas angļu valodas zināšanas

- Precizitāte, atbildība un spēja veikt uzdevumus noteiktajos termiņos

- Labas sadarbības un komunikācijas prasmes

MĒS TEV PIEDĀVĀSIM

- Darba vietu mūsdienīgā birojā Katlakalna ielā 11E, Rīgā

- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika

- Ikgadēju apmācību budžetu, attīstības un izaugsmes iespējas

- Papildus brīvdienas un finansiālus pabalstus, kā arī citus motivējošus labumus

- Komandas sadarbības un izklaides pasākumus

 - Stabilu darbu strauji augošā uzņēmumā "Green Tech" industrijā

- Strādāt dinamiskā darba vidē nozares profesionāļu komandā

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1800 - 2400

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Katlakalna iela 11

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
Liene Bērziņa
Programmēšanas inženieru nodaļā tiek īstenota gan dažādu IT projektu vadība, gan programmnodrošinājuma izstrāde Aerones ražotajām robotu platformām un inovatīviem produktu atvasinājumiem. Programmatūras izstrādātājs Aerones komandā ir savā nozarē ieinteresēts cilvēks, kas spēj izstrādāt, uzturēt, atjaunināt, testēt un novērtēt programmatūras sistēmas un ar to saistītos procesus. Atkarībā no projekta, tavs izaicinājums būs saistīts ar programmatūras rakstīšanu no nulles vai arī esošo programmatūru atjauninājumiem. Tavi 3 galvenie uzdevumi ir: - ievērot visas projekta prasības un aspektus; - saglabāt programmatūras kvalitāti un veiktspēju; - piegādāt gala rezultātu laikā.

Uzņēmuma mājaslapahttp://https://aerones.com/

Tev varētu interesēt arī:

Test Engineer
SIA "Dynatech"
Rīga
€ 1900
Beigu termiņš: 27.04.2024
Ilgtspējas procesu vadītājs/-a
Air Baltic Corporation AS
Rīga
€ 2400 – 3000
Beigu termiņš: 29.04.2024
Vecākais konsultants/-e | Jaunākais/-ā projektu vadītājs/-a Tehnoloģiju Transformācijas nodaļā
KPMG Baltics SIA
Rīga
€ 2000 – 3500
Beigu termiņš: 17.05.2024