157
DevOps INŽENIERIS
SIA Aerones Engineering

TAVI PIENĀKUMI BŪS

- Uzlabot esošus un izveidot jaunus CI/CD rīkus un praksi, tajā skaitā pipeline automatizāciju,

hardware-in-the-loop testing, aplikāciju un robotu fleet deployment sistēmas,

un versiju izsekošanas un dokumentācijas rīkus

- Atbalstīt ražošanas software instalācijas un konfigurācijas procesus

- Sadarboties ar izstrādes komandām, lai uzlabotu software kvalitāti un CD cikla ātrumu

AUGSTI NOVĒRTĒSIM, JA TEV IR

- Augstākā izglītība datorzinātnēs vai saistītā IT jomā

- 2+ gadu pieredze ar Linux administrāciju

- Stipri pamati Shell skriptos un Unix/ Linux distribūcijās

- Pieredze ar CI/ CD pipelines, Git automatizāciju, Jenkins, Docker un fleet vadības sistēmām

- Praktiska pieredze ar ROS sistēmām

- Labas sadarbības un komunikācijas prasmes

MĒS TEV PIEDĀVĀSIM

- Darba vietu mūsdienīgā birojā Katlakalna ielā 11E, Rīgā

- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām

- Ikgadēju apmācību budžetu, attīstības un izaugsmes iespējas

- Papildus brīvdienas un finansiālus pabalstus, kā arī citus motivējošus labumus

- Komandas sadarbības un izklaides pasākumus

- Strādāt dinamiskā darba vidē nozares profesionāļu komandā

- Piedalīties pasaules līmeņa robotu tehnoloģiju radīšanā

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2400 - 5000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Katlakalna iela 11

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
Liene Bērziņa

Programmēšanas inženieru nodaļā tiek īstenota gan dažādu IT projektu vadība, gan programmnodrošinājuma izstrāde Aerones ražotajām robotu platformām un inovatīviem produktu atvasinājumiem. Programmatūras izstrādātājs Aerones komandā ir savā nozarē ieinteresēts cilvēks, kas spēj izstrādāt, uzturēt, atjaunināt, testēt un novērtēt programmatūras sistēmas un ar to saistītos procesus. Atkarībā no projekta, tavs izaicinājums būs saistīts ar programmatūras rakstīšanu no nulles vai arī esošo programmatūru atjauninājumiem. Tavi 3 galvenie uzdevumi ir: - ievērot visas projekta prasības un aspektus; - saglabāt programmatūras kvalitāti un veiktspēju; - piegādāt gala rezultātu laikā.

Uzņēmuma mājaslapahttp://https://aerones.com/

Tev varētu interesēt arī:

Vadošais informācijas tehnoloģiju administrators/-e
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2200 – 2400
Beigu termiņš: 13.05.2024
Darba satura analītiķis (Content Specialist)
FactSet Latvia SIA
Rīga
€ 1900 – 2080
Beigu termiņš: 08.05.2024
Vecākais testētājs/-a
Rīga
€ 1800 – 2300