64
Tripod, SIA
Pārdošanas projektu vadītājs/-a
Tripod, SIA
Tripod, SIA

Tripod, SIA

Mūsu klients - augstas kvalitātes durvju ražošanas un izplatīšanas uzņēmums, komandā aicina pievienoties kolēģi ar pieredzi projektu vadībā un B2B pārdošanā.

Darba pienākumi:

  • Pārdošanas projektu vadība un īstenošana;
  • Sadarbības partneru vajadzību izzināšana, sadarbības risinājumu izstrādāšana un piedāvāšana;
  • Komunikācija ar esošajiem uzņēmuma sadarbības partneriem (B2B), jaunu sadarbības partneru aktīva piesaiste;
  • Komerciālu priekšlikumu un projekta dokumentācijas sagatavošana;
  • Līgumu izpildes organizēšana un kontrole: materiālu pasūtīšana, piegādes un montāžas darbu plānošana un kontrole;

Prasības:

  • Veiksmīga pieredze pārdošanas vai projektu vadītāja amatā
  • Pieredze būvmateriālu nozarē (durvis, logi, fasādes utt.) ir liela priekšrocība.
  • Spēju strādāt patstāvīgi un plānot savus ikdienas darbus;
  • Teicamas sarunu risināšanas un komunikācijas prasmes;
  • Ļoti abas angļu valodas zināšanas, vēlamas krievu valodas zināšanas;
  • Spēja strādāt komandā, būt atbildīgam un neatlaidīgam savu mērķu sasniegšanā;

Uzņēmums piedāvā:

  • Iespēju kļūt par daļu no profesionālas, draudzīgas un atbalstošas komandas;
  • Pievienojies starptautiskam uzņēmumam ar vadošo pozīciju tirgū un stabilu klientu portfeli;
  • Dinamisks un interesants darbs;
  • Nepārtraukta izaugsme profesionāļu komandā ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi;
  • Atalgojums no 2000 līdz 2600 EUR bruto kā arī ceturkšņa un gada prēmijas atkarībā no sasniegtajiem rezultātiem;
  • Darba automašīna un visi darbam nepieciešamie resursi.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2000 - 2600

Papildu informācija: + motivācijas sistēma

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Office

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Tripod Link
+371 27998660

We are the first HR solutions firm, uniting the best of the Baltic States employment market. Our team covers the full scope of recruitment, organizational research, consultancy, and assessment services.

  • We are experts in recruitment and HR, but also specialize in different industries and job functions. We have the technology, IT, finance and management, and business development recruitment teams.
  • Every year we successfully perform over 600 of the most complex searches, more than 100 coaching customers, and 30 000 tests a year in the Baltics market.
  • Its not all about quantity. Quality is our main goal. We have a 95 % success rate of recruited candidates remaining successfully working in the companies.

Reģistrācijas numurs 40203438399

Tev varētu interesēt arī:

Klientu lojalitātes un papildpārdošanas nodaļas vadītājs (uz noteiktu laiku līdz ~2 gadiem)
Tele2 SIA
Rīga
€ 3400
Beigu termiņš: 26.04.2024
Export Sales Manager for Wood Wool Panels
HR Partner SIA klients
Rīga
€ 2700 – 4050
Beigu termiņš: 02.05.2024
Pārdošanas menedžeris/-e
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2000 – 3000
Beigu termiņš: 27.04.2024