269
Latvijas Televīzija VSIA
Digitālo risinājumu nodrošinājuma daļas vadītājs/-a

VSIA Latvijas Televīzija ir sabiedriskais medijs, kurš ir klāt visos sabiedrībai būtiskajos notikumos. Mūsu mērķis ir izglītot, informēt, izklaidēt un veicināt sabiedrības izaugsmi un radošumu. LTV komanda veido uzticamu, aktuālu un kvalitatīvu saturu Latvijas iedzīvotājiem un piederīgajiem visā pasaulē, un mēs meklējam jaunus komandas biedrus jo mēs zinām, ka jauni speciālisti un profesionāļi ir vērtība, kas ļaus sabiedriskajam medijam sasniegt jaunu auditoriju.

LTV aicina darbā:

Digitālo risinājumu nodrošinājuma daļas vadītāju

Galvenie pienākumi:
• Nodrošināt LTV iekšējo un ārējo mājaslapu izstrādi, atjaunošanu un ieviešanu. Koordinēt LTV mājas lapu un integrācijas sistēmu izstrādes ciklu atbilstoši pasūtījumam.
• Sagatavot tehniskos uzdevumus programmētājiem balstoties uz biznesa prasībām.
• Sastādīt realizējamo projektu tāmes, laika grafikus un kontrolēt to izpildi.
• Koordinēt LTV interneta portālu grafisko modernizēšanu.
• Koordinēt mājaslapu un integrācijas sistēmu uzturošo iekārtu programmatūras atjaunināšanu, uzraudzīt programmatūras atjaunošanas termiņus.
• Plānot un organizēt satura publicēšanas automatizācijas sistēmu izstrādi un uzturēšanu.
• Koordinēt video tiešraižu un video pēc pieprasījuma nodrošināšanu LTV mājaslapās.
• Veikt mājaslapu un ar to saistīto servisu darbības incidentu reģistrāciju, pārraudzīt to novēršanu. Nodrošināt kritisko procesu darbības nepārtrauktību.
• Nepieciešamības gadījumā veikt iekšējo procesu atbalstam nepieciešamo programmas automatizēšanas izstrāžu plānošanu un realizēšanu.
• Organizēt un uzraudzīt struktūrvienības darbu.

Prasības:
• Augstākā izglītība.
• 3 5 gadu pieredze ar mājaslapu izstrādi saistītā jomā. Pieredze darbā ar video satura izplatīšanu internetā tiks uzskatīta par priekšrocību.
• Interneta portālu darbības un vadības principu pārzināšana.
• Izpratne par programmatūras izstrādes ciklu.
• Pieredze sistēmu integrācijas projektu īstenošanā un php vai JavaScript programmēšanas valodu pamatzināšanas.
• Pieredze darbā ar uzdevumu pārvaldības sistēmu Jira.
• Atvērtība jaunām idejām un metodēm.
• Spēja ātri reaģēt un pieņemt lēmumus nestandarta situācijās.
• Labas latviešu valodas zināšanas.

Piedāvājam:
• Izaicinājumiem pilnu darbu mediju uzņēmumā.
• Iespēju strādāt attālināti.
• Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.
• Atalgojumu 3100 EUR (bruto) par pilnu slodzi.

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam pievienot sadaļā "Pieteikties" līdz 07.07.2023.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 3100

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze

Uzņēmuma mājaslapahttps://ltv.lsm.lv/lv/par-ltv

Tev varētu interesēt arī:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 25.05.2024
Programmēšanas inženieris/-e
SIA Aerones Engineering
Rīga
€ 2400 – 5000
Beigu termiņš: 24.05.2024
Ražošanas tehniķis/-e
Rīga
€ 1500 – 1900
Beigu termiņš: 02.05.2024