83
SoftGamings | SIA SOCRATES
Head of PSP Sales

SoftGamings ir strauji augošs IT uzņēmums ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi. Sakarā ar paplašināšanos un jauniem aizraujošiem projektiem mēs meklējam talantīgus cilvēkus savai komandai. Mēs augstu vērtējam savus darbiniekus un nodrošinām labvēlīgu vidi, kas veicina izaugsmi un attīstību, kā arī darām visu iespējamo, lai iedvesmotu mūsu komandas locekļus un veicinātu patīkamu atmosfēru birojā, nodrošinot, ka darbs ir patīkams un pilnvērtīgs. Kļūsti par daļu no mūsu dinamiskās komandas, kurā varēsi attīstīties un radīt pārmaiņas!

SoftGamings is a rapidly growing IT company with over 15 years of proven experience. We are seeking talented individuals to join our team due to expansion and exciting new projects. At our company, we value our employees and provide a supportive environment that encourages growth and development. We go the extra mile to inspire our team members and foster a pleasant atmosphere in the office, ensuring that work is enjoyable and fulfilling. Come be a part of our dynamic team where you can thrive and make a difference!

Pienākumi/Responsibilities:

  • Izstrādāt visaptverošu pārdošanas stratēģiju, lai maksimāli palielinātu pārdošanas iespējas.
  • Izveidot klientu attiecību pārvaldības (CRM) sistēmas un vadlīnijas, lai pārvaldītu attiecības ar klientiem.
  • Pārdošanas komandas vadīšana, motivēšana un atbalstīšana.
  • Sadarboties ar mārketinga komandu, lai uzturētu aktuālus pārdošanas datus.
  • Analizēt nozares tendences un izveidot efektīvu biznesa plānu, pamatojoties uz komerciālām iespējām.
  • Strādāt ar operacionāliem procesiem, lai nodrošinātu izcilu piegādi un izceltos tirgū.
  • Strādāt ar produkta komandu, lai izveidotu konkurētspējīgu produktu roadmap un nodrošinātu optimālu klientu pieredzi.
  • Sadarboties ar klientu servisa komandu, lai palielinātu klientu apmierinātību, palielinātu lojalitāti un radītu jaunus kontaktus.
  • Izstrādāt atbilstošus biznesa KPI, lai varētu izsekot nodaļas peļņu.
  • Sekot un būt atbildīgam par uzņēmuma produkta cenu un pozicionēšanos.
  • Sekot līdzi faktiskajiem pārdošanas sasniegumiem salīdzinājumā ar budžetā paredzētajiem pārdošanas apjomiem un regulāri sniegt atskaites CEO.

  • Develop a comprehensive sales strategy to maximize sales opportunities.
  • Establish customer relationship management (CRM) systems and guidelines to manage customer relations.
  • Leading, motivating, and supporting the sales team.
  • Collaborate with the Marketing team members to maintain up-to-date sales assets.
  • Study industry trends and create an effective business plan based on commercial opportunities.
  • Work with operations to ensure excellence in delivery and win in the market.
  • Work with the product team to build a competitive product roadmap and optimal customer experience.
  • Work with the support team to maximize customer satisfaction, increase loyalty, and create new conversions.
  • Establish relevant business KPIs for the company to track.
  • Be responsible for the approval of the company's product pricing and positioning.
  • Follow up on the actual sales achievements versus budgeted sales and provide frequent updates to the CEO.

Prasības/Requirements:

  • Bakalaura grāds uzņēmējdarbībā, mārketingā vai ar līdzīgā jomā.
  • Teicamas angļu valodas zināšanas gan mutiski, gan rakstiski.
  • Pierādīta pieredze pārdošanas un mārketinga jomā maksājumu (PSP) nozarē (izdošana, iegūšana, apstrāde).
  • Padziļināta izpratne par to, kā pārdot maksājumu (PSP) apstrādi e-komercijai.
  • Pieredze komandas vadīšanā (līdz 5 cilvēkiem).
  • Spēcīgas prezentēšanas un lietišķās sarakstes prasmes.
  • Spēja būt patstāvīgam un motivētam.
  • Izteikta interese par maksājumu (PSP) nozari.

  • Bachelors degree in business, marketing or related field.
  • Excellent knowledge of the English language, both spoken and written.
  • A proven track record in Sales & Marketing within the Payment industry (issuing, acquiring, processing).
  • Have a deep understanding of how to sell payment processing for eCommerce.
  • Experience in leading a team (up to 5 people).
  • Strong verbal, presentation, and writing skills.
  • Ability to be self-guided and motivated.
  • Great interest in the payment industry.

Mēs piedāvājam/We offer:

  • Izaicinošus un interesantus darba uzdevumus.
  • Apmācību un 360° atbalstu, sākot no pirmās dienas.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un reālas izaugsmes iespējas.
  • Modernu biroju un elastīgu darba dienas sākumu.
  • Draudzīgu komandu un aizraujošus komandas pasākumus.
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.
  • Augļus, uzkodas un garšīgu kafiju.

  • Challenging and interesting work tasks.
  • Training and 360° support starting from the first day.
  • Competitive salary and real growth opportunities.
  • Modern office and flexible start of the working day.
  • Friendly team and cool teambuilding events.
  • Health insurance after the probationary period.
  • Fruits, snacks and tasty coffee.

Paldies par izrādīto interesi. Informējam, ka sazināsimies tikai ar 2. atlases kārtai izvirzītajiem kandidātiem.

Thank you for your interest. Please be informed, that only shortlisted candidates will be contacted.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 3500 - 5500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Cēsu 31

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 MS Office CRM

Valodas

  •  Angļu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Linda Gutareviča
25118299

SoftGamings is one of the worlds most innovative developers of online gaming platforms and supplier of Tier 1 online turnkey gaming systems. SoftGamings is a well-known brand name with over 10 years of successful operations within Online Gaming Industry. Our company is rapidly growing and we are actively hiring new colleagues.

SoftGamings ir viens no pasaules inovatīvākajiem tiešsaistes spēļu platformu izstrādātājiem un 1. līmeņa tiešsaistes gatavo spēļu sistēmu piegādātājiem. SoftGamings ir labi pazīstam zīmols ar vairāk nekā 10 gadiem sekmīgas darbības tiešsaistes spēļu nozarē. Mūsu kompānija ātri aug, un mēs aktīvi pieņemam jaunus kolēģus.

Tev varētu interesēt arī:

Tirdzniecības direktors/-e
R GRUPA SIA
Rīga
€ 5600 – 6500
Beigu termiņš: 10.05.2024
Reģionālais/-ā pārdošanas menedžeris/-e
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2800 – 3100
Beigu termiņš: 21.04.2024
Key account manager
SIA "BALTIC TRADE SOLUTIONS"
Rīga
€ 2450 – 3300
Beigu termiņš: 18.04.2024