82
SoftGamings | SIA SOCRATES
IT projektu analītiķis/ Аналитик в IT-проект

Prasības/ Требования:

  • Augstākā tehniskā izglītība (vēlams IT jomā).
  • Pamatzināšanas SQL.
  • Pieredze ar API pieprasījumiem, kļūdu izsekotājiem (bug trackers), Figma.
  • Pieredze IT projektos no 1 gada.
  • Labas angļu valodas zināšanas B1 un augstāk (jālasa un jāsaprot tehniskā dokumentācija).
  • Attīstītas komunikācijas prasmes.
  • Sistēmiskā un analītiskā domāšana.
  • Spēja kritiski domāt.
  • Spēja strādāt daudzuzdevumu režīmā.

  • Высшее образование (предпочтительно в сфере IT).
  • Базовые знания SQL.
  • Опыт работы с API-запросами, баг-трекерами, Figma.
  • Опыт работы в IT-проектах от 1 года.
  • Хорошее знание английского B1 и выше (нужно читать и понимать техническую документацию).
  • Развитые коммуникативные навыки.
  • Системное и аналитическое мышление.
  • Способность мыслить критически.
  • Умение работать в режиме многозадачности.

Pienākumi/ Обязанности:

  • Jaunu produktu funkcionalitātes koncepciju izstrāde testēšanas uzdevuma noteikšana izstrādātājiem un saskaņošana ar vadību un stakeholders.
  • Izmaiņu ievešana testēšanas uzdevumos visa veida prasību apkopošana jauna produkta īstenošanai.
  • Uzlabojumu prasību apkopošana pie jau esošā projekta.
  • Sadarbība ar izstrādes, dizaina un testēšanas komandām realizācijas jautājumos.

  • Разработка концептов нового функционала продукта.
  • Постановка ТЗ разработчикам и согласование с руководством, стейкхолдерами.
  • Внесение изменений в ТЗ.
  • Сбор всех видов требований к новому функционалу продукта.
  • Сбор требований к запрашиваемым доработкам по уже имеющемуся функционалу.
  • Взаимодействие с командами разработки, дизайна и тестирования по вопросам реализации.

Mēs piedāvājam/ Мы предлагаем:

  • Izaicinošus un interesantus darba uzdevumus.
  • Mācības un 360° atbalstu, sākot no pirmās dienas.
  • Konkurētspējīgu algu un reālas izaugsmes iespējas.
  • Modernu biroju, elastīgu darba dienas sākumu.
  • Draudzīgu komandu un aizraujošus komandas pasākumus.
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.
  • Augļus, uzkodas un garšīgu kafiju.

  • Разнообразные и интересные рабочие задания.
  • Обучение и поддержку на 360° с первого дня работы.
  • Конкурентоспособную заработную плату и реальные возможности карьерного роста.
  • Современный офис, гибкое начало рабочего дня.
  • Дружный коллектив и увлекательные тимбилдинги.
  • Медицинскую страховку после испытательного срока.
  • Фрукты, закуски и вкусный кофе.

Paldies par izrādīto interesi. Informējam, ka sazināsimies tikai ar 2. atlases kārtai izvirzītajiem kandidātiem.

Спасибо за интерес к нашей вакансии. Информируем, что свяжемся с кандидатами, которые будут приглашены на интервью.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500 - 2200

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Cesu 31

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 UI/UX design

Valodas

  •  Angļu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Darina Surmakova
22833083

Tev varētu interesēt arī:

Programmēšanas inženieris/-e
SIA Aerones Engineering
Rīga
€ 2400 – 5000
Beigu termiņš: 24.05.2024
Ražošanas tehniķis/-e
Rīga
€ 1500 – 1900
Beigu termiņš: 02.05.2024
Ražošanas plānotājs/-a
Rīga
€ 1700 – 2200
Beigu termiņš: 22.05.2024