47
Transportlīdzekļu reģistrators (Jūrmalā)
Ceļu satiksmes drošības direkcija VAS

Prasības kandidātiem

  • zināšanas par transportlīdzekļiem un tehnisku jautājumu izpratne
  • labas klientu apkalpošanas prasmes, precizitāte un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus
  • pirmā līmeņa augstākā izglītība, vēlama juridiskā vai tehniskā jomā
  • tiesības un spēja vadīt B kategorijas transportlīdzekli, personīgā automašīna
  • latviešu valodas zināšanas augstākajā pakāpē, vēlamas vēl vienas ES oficiālās valodas zināšanas
  • prasme darbā ar datoru (MS Office)
  • vēlama pieredze darbā ar lietvedību, normatīvajiem dokumentiem

Darba pienākumu apraksts

  • transportlīdzekļu un mazizmēra kuģošanas līdzekļu tehnisko datu noteikšana un ievadīšana reģistrā
  • klientu apkalpošana klātienē un pa tālruni
  • kasiera pienākumi
  • kolēģu aizvietošana citos tuvākajos klientu apkalpošanas centros

Mēs piedāvājam

  • mūsdienīgu darba vietu un draudzīgu kolektīvu
  • sākotnēju un regulāru apmācību
  • veselības apdrošināšanu
  • stabilu darbu un sociālās garantijas
  • atalgojumu no 6,22 līdz 7,82 eiro stundā pirms nodokļu nomaksas (ar izaugsmes iespēju)
Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 6.22 - 7.82

Papildu informācija: Apmācību laikā darba vieta Rīga, Bauskas iela 86, pēc mācību perioda pamata darba vieta Jūrmala, Lielupes iela 28a

Atrašanās vieta

    Jūrmala, Latvija
    Lielupes iela 28a

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Office

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Kontaktpersona
Laura Eglīte

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.csdd.lv

Reģistrācijas numursLV40003345734