330
LIONEX SIA
Iepirkumu speciālists
LIONEX SIA
LIONEX SIA

LIONEX SIA

Prasības kandidātiem:

• Pieredze iepirkumu jomā. Darbs alkohola nozarē tiks uzskatīts par priekšrocību;
• Spēja patstāvīgi analizēt, pieņemt lēmumus un sasniegt nepieciešamos rezultātus.;
• Labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
• Spēja strādāt komandā;
• Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;

Darba pienākumi:

• Nodrošināt preču (alkohola) iepirkuma procesu;
• Veikt pārrunas ar piegādātājiem uzņēmumā noteiktajā kārtībā;
• Organizēt akcijas un citus mārketinga pasākumus veikalos;
• Spēja noteikt cenu kategoriju attiecīgam produktu grupam saskaņā ar tirgus tendencem.

Mēs piedāvājam:

• Interesantu darbu dinamiskā vidē;
• Darbu mūsdienīgā birojā un draudzīgā kolektīvā;
• Motivejošs atalgojums No 1600 EUR /mēnesī (bruto);
• Iespēju pilnveidot savas zināšanas preču iepirkumos un mārketinga jomā.

Ja Jums ir vēlme strādāt, attīstīties un attistīt karjeru, tad sūtiet savu CV ar kontaktinformāciju, un mēs ar Jums sazināsimies.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1600 - 2000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Dzelzavas 127

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Word MS Excel MS PowerPoint MS Outlook

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
V Babkin
20017045

SIA LIONEX ir dibināts 2015 gada beigās un ir strauji augošs vairumtirdzniecības uzņēmums, kas specializējas bakalejas un nepārtikas preču, sadzīves ķīmijas, saldumu, papīra izstrādājumu, alkohola preču importā un eksportā.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.lionex.lv

Tev varētu interesēt arī:

Jauna produkta ieviešanas speciālists/-e (ar angļu valodas zināšanām un pārdošanas pieredzi)
FRAME HOUSE GROUP
Olaine
€ 2000
Beigu termiņš: 26.04.2024
Iepirkumu speciālists/-e
SIA Aerones Engineering
Rīga
€ 1500 – 1800
Beigu termiņš: 24.05.2024
Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 26.05.2024