701
Nodibinājums Akadēmiskās informācijas centrs
Juriste/-s

Nodibinājums "Akadēmiskās informācijas centrs" izsludina vakanci:
Juriste/-s

Galvenie pienākumi:

  • sagatavot administratīvo tiesību jomas lēmumu, iekšējo un ārējo normatīvo aktu, uzziņu un citu dokumentu projektus
  • sniegt atzinumu un sagatavot viedokli par izstrādātajiem politikas plānošanas dokumentu, tiesību aktu un informatīvo ziņojumu projektiem
  • izskatīt sūdzības par iestādes pieņemtajiem administratīvajiem lēmumiem
  • atbilstoši iestādes pilnvarojumam pārstāvēt iestādes intereses tiesā (ja nepieciešams var precizēt kādā jomā - administratīvo vai cilviltiesību jomā)
  • sniegt atbalstu iestādes darbiniekiem juridisko jautājumu risināšanā
  • sniegt juridiska rakstura konsultācijas iestādes kompetences jautājumos

Prasības pretendentam:

  • otrā cikla profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnēs (akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība)
  • pieredze juridiskajā darbā (ilgāka par vienu gadu)
  • pieredze iekšējo un ārējo normatīvo aktu izstrādē, administratīvo aktu sagatavošanā
  • zināšanas administratīvo un valsts tiesību jomā
  • angļu valodas zināšanas līmenī, kas ļauj brīvi sazināties un strādāt ar dokumentiem amata pienākumu izpildē
  • spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu, analizēšanas, argumentācijas un rakstīšanas prasmes latviešu un angļu valodā
  • prasme strādāt ar standarta biroja programmatūru un apgūt jaunas tehnoloģija

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu
  • elastīgu darba laiku
  • iespēju veikt atbildīgu darbu profesionālā un atbalstošā kolektīvā
  • stabilu atalgojumu (mēnešalga sākot ar 1750 euro (bruto)) un sociālās garantijas

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi un jūsu personāla datu apstrādes pārzinis ir Akadēmiskās informācijas centrs.

Lūdzam CV un motivācijas vēstuli sūtīt sadaļā "Pieteikties" līdz 2024. gada 09. februārim.
Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Tālrunis uzziņām 67251149.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1750

Papildu informācija: mēnešalga sākot ar 1750 euro (bruto).

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Dzirnavu iela 16/k2

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
67251149

Uzņēmuma mājaslapahttps://aic.lv/

Tev varētu interesēt arī:

Muitas nodaļas darbu vadītājs/Customs Supervisor
DHL Express Latvia SIA
Rīga
€ 2100 – 2400
Beigu termiņš: 03.06.2024
Fiziskās apsardzes nodaļas vadītājs/-a
EUROCASH1 SIA
Rīga
€ 1700 – 1800
Beigu termiņš: 24.05.2024
Jurists
ZAB Sia Rockbridge Legal
Rīga
€ 1900 – 2400
Beigu termiņš: 10.05.2024