2102
Ursus Forwarding SIA
Pārdošanas speciālists/-e
Ursus Forwarding SIA
Ursus Forwarding SIA

Pārdošanas speciālists/-e

Ursus Forwarding SIA

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1400 - 4000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Rīga

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Ursus Forwarding SIA

Pirms kartēm un GPS, ceļotāji vadījās pēc zvaigznēm, pamatā tika izmantoti divi debesu ķermeņi – Polārzvaigzne un zvaigznājs Lielais Lācis jeb Ursa Major. Ursus Forwarding loģistikas pasaulē ir saglabājis sava vārda brāļa zvaigznāja lomu – vest pareizajā virzienā.
Mūsu ikdiena ir kravu pārvadājumi kā Latvijā, tā pasaulē. Papildus ierastajiem pārvadājumiem, strādājam ar lielākiem projektiem – ēku, konstrukciju, vides objektu un tehnikas piegādes, izmantojot plaši zināmos veidus – jūras, avio, dzelzceļa un sauszemes pārvadājumus.

Mūsu komandu viedo dažādi speciālisti – katrs ar savu pieredzi, pieeju un stāstu. Mūs vieno gandarījums par izcili paveiktu darbu – par priecīgu klientu, kas saņem savu kravu, par dibinātiem kontaktiem un iegūto pieredzi. Mēs lepojamies, ka ikdienas steigā spējam saglabāt smaidu un gaišu skatu uz dzīvi!

Lūk, ko par darbu Ursus Forwarding saka mūsu darbinieki:

Mārcis: Mana ikdiena Ursus Forwarding - katru dienu ir kas jauns un savādāks, nav divu vienādu dienu. Pateicoties atsaucīgajam nodaļas vadītājam ātri spēju uzkrāt nepieciešamās zināšanas. Šeit viss ir forši - labi darba apstākļi un kolēģi!

Pauls: Man patīk mans darbs un tā specifika. Katru dienu es gluži kā galda spēlē varu pārvietot kravas mašīnas pa visu Eiropu, sākot no Norvēģijas ziemeļiem un beidzot ar saulaino Portugāli Atlantijas okeāna krastā. Nozīmīga ir katra mazākā detaļa, kopā tās pāraug veiksmīgos darījumos, kuros ieguvēji ir visas iesaistītās puses.

Guna: Nākot uz Ursus Forwarding, es vēlējos darba vietu, kurā varu izmantot savu potenciālu. Ļoti priecē, ka vadība ir saprotoša un atvērta priekšlikumiem, kā arī vienmēr jūtams atbalsts. Kolēģi ir lieliski – vienmēr ar devu humora un kopīgi svinētām uzvarām. Prieks, ka esmu šeit!


Uzņēmuma mājaslapahttps://ursus.lv/

Reģistrācijas numurs40003931354

Tev varētu interesēt arī:

Tehnisko projektu vadītājs
HomeUp SIA
Rīga
€ 1800 – 2200
Beigu termiņš: 19.04.2024
Head of Operations and Maintenance Charging Stations Infrastructure EE/LV/LT
Eleport
Rīga
€ 4000 – 4500
Beigu termiņš: 24.04.2024
Pārdošanas speciālists
TECNOPALI NORTH EUROPE
Latvija
€ 1500 – 2500
Beigu termiņš: 12.04.2024