1266
Finanšu analītiķis/e
Balticovo A/S
Finanšu analītiķis/e
Balticovo A/S
Finanšu analītiķis/e
Balticovo A/S

Finanšu analītiķis/e

Balticovo A/S

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2300 - 3000

Papildu informācija: Uzņēmuma labumu grozs un apmaksātas sporta aktivitātes, kompensācija par nokļūšanu uz/no darba

Atrašanās vieta

    Bauskas novads, Latvija
    AS "Balticovo", administratīvā ēka, Iecavas pagasts, Bauskas novads, LV-3913

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Līga Lazdāne
26771370
Kas ir Balticovo?
Balticovo strādā kopš 1972. gada un šobrīd ir lielākais olu un olu produktu ražotājs Ziemeļeiropā mūsu vistas gadā izdēj vairāk nekā 700 miljonu olu.

Uzņēmuma produkti ir pieejami Latvijas veikalos, viesnīcās, restorānos un mājās, taču lielākā daļa ap 70% produkcijas tiek eksportēta uz vairākām Eiropas Savienības valstīm un citām valstīm pasaulē, kopā uz 20 valstīm.

Balticovo kvalitātes kontrole tiek veikta, sākot ar putnu barības ražošanu, mājputnu audzēšanu un olu ražošanu, beidzot ar šķirošanu, iepakošanu un dažādu olu produktu ražošanu. Nevēlamies radīt atkritumus, pārvēršam tos resursā: kūtsmēslus pārstrādājam biogāzē, no kuras tiek ražota elektrība. Balticovo ir pašiem sava akreditēta laboratorija, kas kontrolē izejvielas un produktus.

Uzņēmuma piedāvātie produkti ir veselīgi un tādus var radīt tikai veselas vistas drošā vidē. Tas ir mūsu galvenais jauninājumu dzinulis gādāt, lai mūsu kopīgā darba rezultāts būtu drošs un vērtīgs. Esam attīstījuši dējējvistu audzēšanu ārpus būriem. Šāda brīvo vistu mītne Madonas apkārtnē, kā arī sadarbība ar zemniekiem nodrošina, ka varam patērētājiem piegādāt visu četru kategoriju olas, kuras ir dētas gan sprostos (3), gan kūtīs (2), gan arī brīvās turēšanas apstākļos (1), tostarp arī no bioloģiskajām saimniecībām (0).

Nepārtraukti meklējam jaunus veidus, kā uzlabot mūsu darba rezultātu, vienlaikus atvieglojot ikdienu. Jauninājumus mums ļauj ieviest laika gaitā pārbaudīta vērtība motivēta un saliedēta komanda. Balticovo ir vieta, kur katrs darbinieks tiek uzklausīts, kur katra cilvēka ierosinājums var kļūt par problēmas risinājumu.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.balticovo.lv

Reģistrācijas numurs40003058863

Tev varētu interesēt arī:

Biznesa procesu analītiķis/-e
Latvijas dzelzceļš, VAS
Rīga
€ 2000 – 2200
Beigu termiņš: 19.04.2024
Business Analyst for Markets Products
Luminor Bank AS Latvijas filiāle
Rīga
€ 2660 – 4000
Beigu termiņš: 19.04.2024
Senior Risk Analyst / Vecākais/-ā risku analītiķis/-e
WorkingDay Latvia
Rīga
€ 2500 – 4300
Beigu termiņš: 22.04.2024