3779
Muižas piens SIA
Vadītāja vietnieks/-ce

SIA Muižas Piens - Lietuvas piena pārstrādes uzņēmuma AS ŽEMAITIJOS PIENAS pārstāvniecība Latvijā, aicina pievienoties savam kolektīvam:

Vadītāja vietnieku

Pienākumi:
  • sadarbība ar lielākajiem Latvijas tirdzniecības tīkliem;
  • tirgus analīze/izpēte un jaunu iespēju meklēšana tirgus paplašināšanai;
  • pārdošanas stratēģijas izstrāde un izpilde;
  • izstrādāt sortimenta cenu politiku un paplašināšanu tirdzniecības tīklos;
  • atskaišu sagatavošana - pārdošanas rezultātu analīze;
  • plānot un koordinēt mārketinga aktivitātes;
  • veidot un uzturēt attiecības ar klientiem.

Prasības:
  • augstākā izglītība pārdošanas vadībā / biznesa attīstībā / mārketingā, finansēs vai jebkurā citā saistītā jomā;
  • vismaz 3 gadu pieredze biznesa attīstības vadītāja, pārdošanas vadītāja, galveno klientu vadītāja amatā;
  • mērķtiecība un labas pārdošanas prasmes;
  • vēlme mācīties un sasniegt augstus rezultātus;
  • pieredze un izpratne par zīmola virzību tirgū;
  • labas komunikācijas, organizatoriskās un analītiskās prasmes;
  • latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Lietuviešu valoda tiks uzskatīta par priekšrocību
  • labas prasmes darbā ar datoru (labas MS Excel prasmes);
  • B kategorijas autovadītāja apliecība (ar iespēju izmantot personīgo auto).

Mēs piedāvājam:
  • iespēja strādāt lielā, stabilā uzņēmumā;
  • interesantu darbu un attīstības iespējas;
  • konkurētspējīgu atalgojumu, kas atkarīgs no sasniegtajiem rezultātiem;
  • nepieciešamās apmācības un atbalstu;
  • labus darba apstākļus un draudzīgus kolēģus.

CV sūtīt sadaļā "pieteikties".
Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri būs izturējuši pirmo atlases kārtu.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2800

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
+37120399383

Tev varētu interesēt arī:

Pārdošanas daļas vadītājs/-a
Rolling SIA
Latvija
€ 4000
Beigu termiņš: 10.05.2024
Iepirkumu un tirdzniecības vadītājs
Endor Investments SIA
Rīga
€ 1900 – 2300
Beigu termiņš: 19.05.2024
Projektu vadītājs / asistents
INNOVATIVE SOLUTIONS AND INK IDEA
Rīga
€ 1000 – 1800
Beigu termiņš: 02.05.2024