1780
Nekustamā īpašuma pārvaldnieks/-ce
Hagberg SIA
Nekustamā īpašuma pārvaldnieks/-ce
Hagberg SIA
Nekustamā īpašuma pārvaldnieks/-ce
Hagberg SIA

Nekustamā īpašuma pārvaldnieks/-ce

Hagberg SIA

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1700 - 2000

Papildu informācija: Profesionālās attīstības iespējas; lieliski un atsaucīgi kolēģi; moderna darba vide; motivējoša darba alga un sociālās garantijas; apmaksātas telefona sarunas; darba auto un veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika; elastīgs darba laiks.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    "Ozolkalni B", Mārupes pagasts, Mārupes novads, LV-2167

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Prasmes

 B kategorijas vadītāja apliecība Atbildība Sadarbība un partnerība

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Inese Meikša
29411900
HAGBERG SIA ir pašmāju uzņēmums ar pasaules līmeņa biznesa standartiem un vērienu, kas savu darbību aizsāka 2009. gadā. Mūsu darbības mērķis ir atvieglot iedzīvotāju un uzņēmumu ikdienu, veidojot, attīstot un uzturot kvalitatīvu dzīves telpu. Mērķtiecīgi attīstām savu pakalpojumu kvalitāti, kā arī paplašinām to pieejamību Latvijā, par ko liecina darbinieku skaita un uzņēmuma finanšu apgrozījuma stabilais pieaugums gadu no gada.

Esam pārbaudījuši savu spēju strādāt prasīgos apstākļos, nodrošinot pilna servisa rūpes par mūsu klientu īpašumiem. Mūsu panākumu atslēga ir pārdomāta darba organizācija, tehnoloģiju izvēle, aprīkojuma nodrošināšana, darbinieku apmācība viņu tiešo uzdevumu veikšanai objektā un regulāra kvalitātes kontrole.

Starp HAGBERG SIA klientiem ir tādi uzņēmumi kā Valsts nekustamie īpašumi, Rīgas nami, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Bonava, Merks, Swedbank, Tele 2, Stockmann, Rimi u.c.

HAGBERG tās ir pilna servisa rūpes par īpašumu un ikdienas ērtībām, domājot par energoefektīvāku rītdienu.Uzņēmuma mājaslapahttp://hagberg.lv/

Reģistrācijas numurs40103233073

Tev varētu interesēt arī:

Jurists/-e (komerctiesību un korporatīvo konsultāciju jomā)
Sorainen ZAB
Rīga
€ 2700 – 3300
Beigu termiņš: 17.04.2024
Projektu vadītājs/-a
UPB AS
Rīga
€ 2000 – 3000
Beigu termiņš: 12.04.2024
Jurists
LPP Latvia ltd
Rīga
€ 50
Beigu termiņš: 02.05.2024