2782
Pārdošanas vadītājs
ImplantPRO
ImplantPRO
ImplantPRO

ImplantPRO

Prasības kandidātiem

ImplantPRO mērķis ir maksimāli rezultāti un efektivitāte. Uzņēmums piedāvā zobārstniecības profesionāļiem plašu pakalpojumu un risinājumu klāstu.
Mēs pārstāvam pasaulē pazīstamāko zobu implantu, atjaunojošo biomateriālu ražotāju Osstem implant un DIZG.
Osstem implant pasaules tirgus līderis, ražotājs, kas jau 5 gadus pēc kārtas pārdod visvairāk zobu implantu visā pasaulē.

Šobrīd ImplantPRO ir viens no zobu implantu tirgus līderiem Lietuvā. Pēdējo dažu gadu laikā esam ieguvuši lielu pieredzi un iemantojuši zobārstu, mutes ķirurgu uzticību, tāpēc vēlamies attīstīt savu darbību Latvijā.

Komandai aicinām pievienoties Pārdošanas vadītāju Latvijā, kurš būs atbildīgs par zobu implantu tirgus attīstību Latvijā.

Jūsu pienākumi būs:
• aktīva jaunu B2B klientu meklēšana, to piesaiste, ilgtermiņa attiecību veidošana ar potenciālajiem biznesa klientiem (medicīnas joma)
• pastāvīga attiecību uzturēšana ar esošajiem klientiem
• labākā risinājuma meklēšana un pielāgošana klientam
• pārdošanas stratēģijas plānu izstrāde un to īstenošana sadarbībā ar kolēģi
• pasākumu, semināru, kursu, izstāžu rīkošana ārstiem sadarbībā ar kolēģi
• mārketinga aktivitāšu, materiālu plānošana sadarbībā ar mārketinga speciālistu

Darba pienākumu apraksts

Mēs ceram, ka jūs:
• esat ieguvis augstāko izglītību (vadības, ekonomikas, zobārstniecības jomā u.tml.)
• esat ar vismaz 3 gadu aktīvas pārdošanas pieredzi (B2B), pieredze medicīnas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību
• spējat pielāgoties, sazināties un sadarboties ar dažāda rakstura cilvēkiem
• spējat strādāt komandā
• esat klientorientēts, kā arī orientēts uz rezultātu
• spējat raiti izklāstīt domas latviešu, krievu un angļu valodā
• spējat viegli komunicēt, esat atvērts jaunai pieredzei
• spējat veikt vairākus uzdevumus vienlaikus, plānot savu laiku un noteikt prioritātes
• labprāt uzņematies personisku atbildību par uzticētajiem uzdevumiem

Mēs piedāvājam

Mēs jums piedāvājam:
• pievilcīgu darba samaksu 2500- 3500 EUR bruto, kā arī piemaksas, kas ir atkarīgas no sasniegtajiem rezultātiem
• visus darbam nepieciešamos līdzekļus, kā arī automobili, degvielas kompensāciju
• dinamisku darbu inovatīvā, augošā uzņēmumā
• profesionālus izaicinājumus, patstāvīgu pilnveidošanos un visa veida kolēģu palīdzību
• iespēju izstrādāt uzņēmumam nozīmīgus lēmumus, piedalīties to pieņemšanā
• elastīgus darba nosacījumus
• jaunām idejām atvērtu vidi
• papildu atlaides mūsu ražotajai produkcijai un pakalpojumiem, Jums un Jūsu ģimenes locekļiem

Konfidencialitāti garantējam. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

Darba aprakstus angļu vai latviešu valodā sūtiet sadaļā PIETEIKTIES.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2500 - 3500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Sanda Sirsniņa
22588442
Osstem implant pasaules tirgus līderis, ražotājs, kas jau 6 gadus pēc kārtas pārdod visvairāk zobu implantu visā pasaulē.

Tev varētu interesēt arī:

Starptautiskās pārdošanas projektu vadītājs/-a
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 1600 – 5000
Beigu termiņš: 09.05.2024
Projektu vadītājs / asistents
INNOVATIVE SOLUTIONS AND INK IDEA
Rīga
€ 1000 – 1800
Beigu termiņš: 02.05.2024
E-Komercijas projekta vadītājs/-a
CanvasWAY
Rīga
€ 1800 – 2500