2954
Darbu Vadītājs-/a
JT Unimetal SIA

 SIA JT Unimetal stabils uz izaugsmi tendēts rūpniecības uzņēmums ar inženierijas, ražošanas, tehniskā atbalsta un projektu vadības iekšējām kapacitātēm, aicina pievienoties savam kolektīvam DARBU VADĪTĀJU.

Galvenie darba pienākumi:

·      Organizēt, plānot un kontrolēt darbus objektā
·      Pakļautībā esošo darbinieku uzraudzība, darba plānu sastādīšana, termiņu un darba kvalitātes kontrole
·      Nodrošināt darba procesus atbilstoši dokumentācijai un standartu prasībām
·      Organizēt un atbildēt par resursu efektīvu izmantošanu

Prasības:

·      Vidējā speciālā vai augstākā izglītība inženierzinātņu vai būvniecības nozarē
·      Iepriekšēja pieredze darbu vadītāja amatā (būvniecības nozarē)
·      Prast orientēties būvnormatīvos un projekta tehniskajā dokumentācijā
·      Spēja izvērtēt esošo situāciju un prioritātes darba secībā
·      Atbildības sajūta, precizitāte, komunikabilitāte
·      Labas datorprasmes (Excel, Word)
·      Teicami pārvaldīt latviešu valodu, kā arī komunicēt angliski un krieviski
·      Nepieciešamības gadījumā doties komandējumos
·      B kategorijas autovadītāja apliecība

Piedāvājam:

·      Interesantu un dinamisku darbu stabilā un profesionālā komandā
·      Konkurētspējīgu atalgojumu no EUR 2200 līdz EUR 2500 (bruto)
·      Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem
·      Profesionālās izaugsmes iespējas

Pieteikties vari sūtot CV un motivācijas vēstuli sadaļā "Pieteikties".

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2200 - 2500

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 Excel MS Word

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
 JT Unimetal ir nepārtraukti attīstošs rūpniecības uzņēmums ar inženierijas, ražošanas, tehniskā atbalsta un projektu vadības iekšējām kapacitātēm. Mēs koncentrējamies uz augstas kvalitātes pakalpojumu piedāvāšanu, lai radītu patiesu vērtību mūsu klientiem, nodrošinot, ka viņi var gūt labumu no iegādātajām iekārtām un tehnoloģijām, vienlaikus samazinot neproduktīvo laiku un optimizējot ražošanas ciklus.

JT Unimetal biznesa misija ir radīt reālu vērtību mūsu klientiem, piedāvājot viņiem pilnīgu, efektīvu un augstas kvalitātes servisu.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.unimetal.lv

Tev varētu interesēt arī:

Ražošanas vadītājs/-a
LLR-ECOTECH SIA
Rīga
€ 2800
Beigu termiņš: 19.05.2024
Tehniskās daļas vadītājs
DelfinGroup AS
Rīga
€ 3000 – 3500
Beigu termiņš: 29.05.2024
Rītausmas Steel Constructions SIA
Rīga
€ 2400
Beigu termiņš: 09.05.2024