1422
MAXIMA Latvija SIA
Karjeras centra projekta dalībnieks/-ce
MAXIMA Latvija SIA
MAXIMA Latvija SIA

Karjeras centra projekta dalībnieks/-ce

MAXIMA Latvija SIA

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1600

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Rīga, Biķernieku iela 143

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
MAXIMA Latvija SIA

Maxima Latvija ir daļa no uzņēmumu holdinga Maxima Grupe, kas ir lielākais un straujāk augošais uzņēmums un darba devējs Baltijā. Šobrīd tas darbojas piecās valstīs - Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā.

Latvijā uzņēmumam pieder 173 veikali, kurus ik dienu apmeklē 300 000 klientu. Maxima Latvija ir pirmais un vadošais spēlētājs pārtikas e-komercijas jomā, nodrošinot pārtikas piegādi mājās. Savukārt ar 7000 darbinieku plašo komandu Maxima Latvija ir arī lielākais, privātais darba devējs valstī, kā arī viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Latvijā. Uzņēmums ik gadu Latvijas ekonomikā investē līdz pat 50 miljoniem eiro.

Maxima atzīta par TOP 1 mīlētāko zīmolu mazumtirdzniecībā Latvijā un Baltijā, TOP 3 mīlētāko zīmolu Latvijā kopējā vērtējumā un otru Baltijas mīlētāko zīmolu, iekļauta Ilgtspējas indeksa Platīna kategorijā, kā arī ir Nr.1 vērtīgākais Latvijas mazumtirdzniecības uzņēmums Prudentia un Nasdaq Riga veidotajā uzņēmumu TOP101.

Maxima Latvija nodrošina elastīgas darba iespējas, vairāk nekā 250 profesijās , tādās jomās kā mārketings, finanses, iepirkumi, projektu vadība, IT, personālvadība, celtniecība un nekustamo īpašumu pārvaldība kā arī loģistika, tirdzniecība un pārtikas ražošana u.c.

Fokusējoties uz ilgtspējīgu attīstību un digitālu risinājumu ieviešanu visās darbības jomās, Maxima Latvija nodrošina inovatīvu, modernu un elastīgu darba vidi birojā, veikalos un loģistikas centros, kur cilvēks ir vērtība un dinamiskā un aizraujošā darba vidē talants sastop iespējas.


Uzņēmuma mājaslapahttp://www.maxima.lv

Reģistrācijas numurs40003520643

Tev varētu interesēt arī:

Klīnikas darba koordinators
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca SIA
Rīga
€ 1025
Beigu termiņš: 07.06.2024
DATORSISTĒMU un DATORTĪKLU ADMINISTRATORS/-E
Meditec SIA
Rīga
€ 1800 – 2600
Beigu termiņš: 26.05.2024
Eksporta projektu vadītājs (-a) (viedās mobilitātes virziens)
Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris
Rīga
€ 2500
Beigu termiņš: 24.05.2024