ITĀĻU VIRTUVES PAVĀRS-ENTUZIASTS DARBAM 5* VIESNĪCAS RESTORĀNĀ AR SKATU UZ JŪRU
Baltic Beach Hotel & SPA

ITĀĻU VIRTUVES PAVĀRS-ENTUZIASTS DARBAM 5* VIESNĪCAS RESTORĀNĀ AR SKATU UZ JŪRUBaltic Beach Hotel & SPA

Pienākumi

  • Ēdienu pagatavošana saskaņā ar ēdienkarti
  • Darbs pēc A la carte
  • Banketu apkalpošana

Prasības

  • Pieredze darbā ar Itāļu virtuvi
  • Augsta atbildības sajūta
  • Profesionāla attieksme pret darbu
  • Spēja strādāt augstās intensitātes periodos
  • Itāļu virtuves receptūras pārzināšana

Mēs piedāvājam

  • Pienācīgu atalgojumu
  • Profesionālu vidi un kolektīvu
  • Izaugsmes iespējas un lielisku pieredzi

Papildu informācija

Ir atvērtas 2 vakances AUKSTAJĀ un KARSTAJĀ cehā

Tev varētu interesēt arī:

BALTIC IT PRODUCT OWNER (Data warehouse and lockers)
Manpower
Rīga
€ 3500 – 4000
Beigu termiņš: 06.02.2022
Biznesa virziena vadītājs/-a
I-Work Group
Rīga
€ 3500
Beigu termiņš: 03.02.2022
Viesnīcas Operatīvās darbības vadītājs/-a
F.L.R. Hotel Latvia SIA
Rīga
€ 1300 – 1500
Beigu termiņš: 07.02.2022