MEDICĪNAS MĀSA VAI ĀRSTA PALĪGS
SIA Premium Medical

MEDICĪNAS MĀSA VAI ĀRSTA PALĪGSSIA Premium Medical

Pienākumi

  • Veikt kvalitatīvu un laipnu ambulatoru pacientu aprūpi
  • Nodrošināt arī bērnu, t.sk. zīdaiņu aprūpes procesu
  • Veikt medicīniskās manipulācijas - asins paraugu paņemšanu, injekcijas, i/v sistēmas, vakcināciju, EKG pierakstu, u.c.
  • Veikt ierakstus, kā arī sekot līdzi, lai tiktu pareizi aizpildīti dažādi klīnikas iekšējie dokumenti un uzskaites žurnāli (recepšu, medikamentu, slimības lapu, u.t.t.)
  • Pārzināt un pielietot medikamentus, pārsiešanas un citus ārstēšanas paņēmienus, ko noteicis ārsts

Prasības

  • Praktiska darba pieredze, labas iemaņas medicīnisko manipulāciju veikšanā
  • Ārstniecības personu reģistrs
  • Sertifikāts specialitātē vai esoši nosacījumi to iegūt gada laikā
  • Labas latviešu valodas zināšanas, vismaz sarunas līmeņa krievu un angļu valodas zināšanas
  • Datorprasme

Vēlams

  • Labas angļu valodas zināšanas
  • Pieredze darbā ar bērniem vai intensīvajā terapijā

Mēs piedāvājam

  • interesantu un dinamisku darbu mūsdienīgā darba vidē un draudzīgā komandā
  • konkurētspējīgu atalgojumu
  • darbu pēc „slīdošā" grafika, tikai darba dienās
  • atlaides pekalpojumu saņemšanai klīnikā

Tev varētu interesēt arī:

IEPIRKUMU MENEDŽERIS/-E AUTO UN VELO PREČU KATEGORIJĀ
DEPO
Rīga
€ 1300 – 2150
Beigu termiņš: 10.02.2022
Biroja asistents
SIA DAARD Technologies
Rīga
€ 1000 – 1100
Beigu termiņš: 29.01.2022
DATORA OPERATORS/-E PREČU IEPIRKUMU SPECIĀLISTS/-E
Sanitex, SIA
Rīga
€ 943 – 1048
Beigu termiņš: 04.02.2022