60
Zaķumuižas ūdens
TIRDZNIECĪBAS SPECIĀLISTS/-E

SIA Markol (Zaķumuižas ūdens) ir 100% Latvijas uzņēmums, kura pamatvirziens ir dzeramā ūdens un dabīgā minerālūdens ražošana un vairumtirdzniecība.

Aicinām darbā uz vakanto amatu:

Darba pienākumi:

- Jaunu klientu piesaiste un apkalpošana;
- Veidot un uzturēt attiecības ar esošajiem klientiem;
- Nodrošināt augstu kvalitāti klientu apkalpošanā;
- Klientu zvanu un apmeklētāju pieņemšana;
- Klientu datu ievade un apstrāde;
- Tirgus izpēte un analīze.

Prasības:

- Teicamas saskarsmes prasmes, pozitīva attieksme.
- Veiksmīga darba pieredze tiešajā pārdošanā, spēja pārliecināt;
- Augsta klientu apkalpošanas kultūra;
- Precizitāte dokumentu noformēšanā un labas datorprasmes;
- Pieredze darbā ar datu ievadi un apstrādi uzskaites programmā 1C kā pluss;
- Labas latviešu un krievu valodu zināšanas;

Piedāvājam:

- Interesantu un dinamisku darbu augošā uzņēmumā;
- Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
- Atalgojumu sākot no 800,- EUR Bruto atkarībā no rezultāta;
- Veselības apdrošināšanas polisi nostrādājot 1 pilnu gadu;
- Darba vietu Šmerļa ielā 2, Rīga.

Ja šis piedāvājums Jūs ir ieinteresējis, gaidām Jūsu CV un pieteikuma vēstuli sadaļā Pieteikties ar norādi “Tirdzniecības speciālists”.
Telefons 67436917
Pateicamies par atsaucību ! Sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 800

Papildu informācija: sākot no 800,- EUR bruto atkarībā no rezultāta

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Šmerļa iela 2

Darba veids

  • Pilna slodze
67436917

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.zakumuizasudens.lv